Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csillagjegyek alapján kutyát...

Csillagjegyek alapján kutyát választani?

Figyelt kérdés
Nem rég figyeltem fel erre a furcsa technikára. Szerintetek igaz lehet ez?
2011. ápr. 28. 04:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet :)
2011. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol találtad? Engem is érdekelne. Mármint így kíváncsiságból, hogy nekem mit adna ki.
2011. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez kb. akkora okosság, mint csillagjegyek alapján eldönteni, hogy a GYEREKED illik-e hozzád ...
2011. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki eszerint választott kutyát, és nagyon elégedett vele, mert azt érzi, h azt kapta amit várt, jellemre olyan a kutya amilyet szeretett volna. Ez olyan dolog h hinni kell benne.
2011. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha erősen hisz benne, aki ilyen szempont szerint dönt, akkor is azt fogja látni, hogy bejött, amit akart, akkor is ha a valóság más.

Nem hiszek benne, csillagjegyen kívül azért még "néhány", ennél jóval fontosabb szempontot kell figyelembe venni, ami szerepet játszik a választásban.

2011. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én tavaly az utcáról szedtem össze egy kóbor kutyát

"és nagyon elégedett vagyok vele, mert azt érzem, h azt kaptam amit vártam, jellemre olyan a kutya amilyet szerettem volna"

:-)

2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért fáj nektek h valaki ebben hisz. Hisz. A hit olyan dolog ami ha valakiben nincs meg, nem lehet elmagyarázni. Van aki így csinálja, van aki úgy. Miért kell mindenbe beleszólni, leszólni stb. És ha valaki úgy választ kutyát h "amit Isten neki küldött" - ha te nem hiszel Istenben, leszólod, h ez mekkora baromság. Hadd higgyen már mindenki abban amiben szeretne, ha azzal nem árt másoknak és saját magának. Nem egy üdvözítő út van....
2011. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Timinek és más érdeklődőnek a link: [link]


Én csak kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről. Nem számítok valami "nagy hűha" hozzászólásra.

2011. ápr. 28. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen netes asztrológiai dologok elég komolytalanok... :o)))

Az én ismerősöm konkrétan megcsinálta a kutyára is azt a köralakú, vonalhúzogatós asztroizét, a csillagokkal meg a házakkal, aszcendenssel meg mindennel, amihez én nem értek, de ő igen.

2011. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!