Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havannai bichon kutyának...

Havannai bichon kutyának melyik fajta Acana tápot vegyem?

Figyelt kérdés

Elmúlt 5 éves.

Adult small breed-et nézem, de lehet, hogy a többi fajta is jó (Pacific, sport...)?

Van valaki, aki hasonló paraméterekkel rendelkező kutyájának ilyen tápot ad? :)))

Eddig Royal Canint és Pro Plant kapott. Most váltanék!


2011. ápr. 28. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az h az ember milyen összetételű tápot választ a kutyájának a pénztárcája, és a kutya mozgatása határozza meg. Ha a napi séta az h lementek a parkba ahol elbandázik más kutyákkal, akkor felesleges neki sport táp, ill olyan aminek magas a fehérje és zsírtartalma. Ha viszont rendszeresen viszed futni, aktívan sportol, agilityzik, frizbizik, akkor szükséges az ilyen táp.


Gyanítom az előbbi csoportba tartozik, hisz bichon, tehát a sima small breed tökéletesen megfelel neki vagy a pacific. A sport semmiképpen.

2011. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is small breed, ha nem aktívan sportol.

Pecifica-t is lehet neki adni. De azt mondjuk nem állandóan adnám, hanem pl félévente egyszer azt veszel neki.

2011. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sport tényleg nincs, csak nagy séták... :)

Akkor marad az első gondolat (small breed)!

Köszi!!!

2011. ápr. 28. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ACana- Lamb& Apple-el etetem a Havanesemet. Szereti, és szép a szőre tőle.
2011. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!