Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan csodás lények a kutyák,...

Olyan csodás lények a kutyák, miért nem látja ezt mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudom talán bennem van a baj, de nekem annyi örömöm van az állatokba mint semmi másban. Néha ijjesztöen imádom őket, elképzelni nem tudom az éltem nélkülök, de azt meg pláne nem hogy bántsam, kínozam, kidobjam, kihasználjam vagy szenvedni hagyjam...

Tartják bennem a lelket a nehezebb pillanatokban, ami sajnos most jutt nekem bőven, és még is a legnagyobb bajban is mosolyt csalnak az arcomra. Néha komolyan ugy érzem belém látnak, pontosan tudják mikor mire van szükségem, sosem hagynak sírni vagy összezuhanni, mindig kitalálnak valamit hogy eltereljék a figyelmemet. Mások miért nem látják ezt? Hogy képesek emberek kegyentlenkedni velük? Miért nem látják bennük azt a csodát amit én?


2011. ápr. 28. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs rá alkalmuk, mert csak kiteszik a kertbe "dísznek" és az egész napi kontakt a kutyával az etetés (jobb esetben).

Valaki meg elvből utálja az állatokat, nem is tartana, nem tűri el a közelében, ilyeneket is ismerek...

2011. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan így érzem mint te! A kutyáimra mindig számíthatok, bennük még soha nem kellett csalódnom! Tudják milyen a hangulatom, ahhoz alkalmazkodnak, próbálnak felvidítani...stb Sok állatom van, mindet nagyon szeretem, de a kutyáim a legkedvesebbek. Ez gyerekkorban is eldől szerintem, például úgy nőttem fel, gyerekként azt láttam az állatokat szeretni, tisztelni, gondoskodni kell róluk. Ez fontos lenne minden gyereknek,hogy ezt megtanulja és érezze...
2011. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Az emberevő cápák olyan csodás lények, miért nem látja ezt mindenki?? Ja, hogy leharapják a lábad/fejed? Az mellékes....


Nekem nincs bajom a kutyákkal, de büdösek, koszosak, hangosak, sokat mozognak és folyton figyelni kell rájuk hogy ne tegyenek tönkre valamit, szóval nem tartanék kutyát egyáltalán. Másnál ha van kutya, azt megsimogatom, aranyos meg minden... Nem mindenki ugyanolyan mint te, ennyi az oka.

2011. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez az.


Egyébként azért a többség nem kegyetlenkedik, egyszerűen csak nem érdekli annyira mint tégedö.

2011. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Benned van a baj, nem is kicsi, hogy ilyen kérdést teszel fel. Ugyanis elég magától értetődőd, hogy más emberk más-más világnézettel rendelkeznek. Egyik a focit szereti, másik a könyvírást, harmadik a lovakat. Nincs azzal semmi baj, hogy te imádod a kutyákat, de ne várd már el másoktól, hogy osztozzanak az imádatodban, mert marhára nem érdekli őket.

A kegyetlenkedés persze megint más tészta, de normális ember állatot nem kínoz.

2011. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen egyetértek veled, a kérdésedre viszont sajnos nem tudom a választ. Aki képes állatokat kínozni, az valószínűleg agyilag beteg, akármiért is teszi (ahogy az is, aki a saját gyerekét kínozza, nőket erőszakol meg, pedofil, stb.). Én őket nem tekintem embernek, és próbálok benne bízni, hogy életük során nagyon megbűnhődnek még valahogy - akár az állatkínzásért, akár ha valaki a saját állatát cserben hagyja, magára hagyja, kidobja..

"Miért nem látják bennük azt a csodát amit én?" - én látom, és remélem, azért sokan még rajtunk kívül.

Nagyon sok örömet kívánok az állataiddal, szeresd őket továbbra is nagyon!:)


"Az emberek elfelejtették ezt az igazságot - mondta a róka. - Neked azonban nem szabad elfelejtened. Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél."

2011. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 békepapa 14 ***** válasza:
Hát jó meglátás amit mondasz nekem anyum kutya tenyésztő és annyi örömöt talál bennük hogy ez csodálatra méltő és azok aki csak megveszik és csak úgy ott van semmi értelme nincs ilyenek nem kell kutya
2011. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Te mondd csak, mi a rákot akarsz itt? Ez nem beszélgetős oldal, hanem problémamegoldós. Neked szemmel láthatóan semmi problémád nincs azon kívül, hogy nincs kivel beszélgetned, és még az internetet sem tudod rendesen használni, hogy a megfelelő helyeken keress barátokat... De ezen a gondodon mi sem tudunk segíteni, vagyis hát egy másik kategóriában talán megsimogatják a lelkecskédet, de miután azt sem sikerült megtalálnod...
2011. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a kutyákra hanem minden állatra igaz. Nem értem hogy az emberek miért vesznek állatot ha nem képesek rendesen tartani és bánni vele. Sajnos rengeteg állat szenved fiatal korától haláláig(legszívesebben az összes rossz gazdát bezárnám olyan körülmények közé amilyenben az állatát tartja).
2011. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
kedves kérdező!Én is ugyanígy érzek!Szeretem az állatokat,mert csodálatos lények,szeretem a növényeket,az erdőt,és minden élőlényt ami körül vesz!!!!De te is láthatod néhány válaszból itt,hogy némelyik ember milyen negatív.Az ilyen negatív emberek miatt tart sajnos itt ez a világ!!Mert sz@rnak mindenbe bele!
2011. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!