Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy kutyának...

Hogyan lehet egy kutyának megtanítani hogy "hempereg"?

Figyelt kérdés
7 hónapos kistestű menhelyi szuka kutya:)
2011. ápr. 28. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a könyvet : 101 kutyatrükk *****

Nekem nincs meg, de ha jól emlékszem benne van.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jutalomfalatkákkal még hozzá úgy hogy leülteted aztán Lefekteted és ekkor a kutya már nagyon rá lesz kattanva a kajára mondasz egy vezényszót pl hempereg de még nem adod oda a kaját és ha kell rásegítesz megforgatod a kutyust és utána nagyon megdicséred majd oda adod neki a kaját ebből a kutya összefogja a fejében kapcsolni a dolgokat hisz ha a vezényszót hallja és erre ő meghempereg tudni fogja hogy dicséretet kap. A kutya kb. 150 szót tud megjegyezni. De nézd a spektrumon a csodálatos kutyadokit, jó sokat lehet belőle tanulni
2011. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kb úgy lett megtanítva ahogy az előző hozzászóló leírta de a hemperegre nem hallgatott. Az a szó olyan nem megfogó szerintem kitaláltam egy jobbat. "Hogy csinál a kukac?" A kukac szó nagyon megmaradt benne :D
2011. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ezt már egy éve tanítom,de még mindig csak félig sikerül!Az én a forog szót használom
2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!