Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mielőtt még megköveznétek kifejteném,hogy késő estig dolgozom,reggel tudok orvoshoz menni a kutyával.Nemrég kapott féreghajtót,aztán ment kicsit a hasa rá pár napra.Gondoltam a féreghajtótól.Ma este meg telefonáltak,hogy hányt,és megint hasmenése van,nem fogadja el a kaját.10 hónapos befogadott kutyáról van szó,2 hónapja van nálunk.Valakinek van valami tapasztalata,csakhogy ne aggódjam halálra magam reggelig?köszi
2011. ápr. 28. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Vagy az emésztésével nincs rendben valami, vagy esetleg valami mérgezés.
2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Megmérgezni tuti nem tudták,nem jut el a kapuig,még nincs megépítve a kennel,de mivel rendbontó a javából(Erdélyi kopó),ezért megvan kötve napközben és sétálni szoktuk vinni,hogy mozgatva legyen.Teljesen tanácstalan vagyok...Tegnap még semmi baja nem volt.Lehet valami növényt rágott meg a kutyaház mögött,valami gazt.Szája is össze van tapadva,remélem nem kell neki infúziót adni,megpróbálom majd itatni este ahogy hazaérek,csak sajnos az még arébb van... :(
2011. ápr. 28. 19:48
 3/28 anonim ***** válasza:
Reméljük meggyógyul! Én is csak tippelgetni tudok, vagy valami ételt nem bír a gyomra, vagy az emésztésével nincs minden rendben, vagy megevett valamit, akár gombát is ehetett, vagy valami növényt...
2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Egy kis hányástól meg hasmenéstől ne ijedj meg ennyire!Reméljük,hogy csak valamivel elcsapta a pociját.Az én kutyummal is volt már ilyen egy párszor,de másnapra rendbejött!

Azért figyelgesd,és ha nincs jól holnap irány a doki

2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Az a probléma,hogy a kutyánál nagyjából minden betegség a hány/hasmenés+nem eszik tünetekkel kezdődik.
2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát remélem,túl sok kis kedvencet temettünk el az elmúlt 1-2 évben,meg hát előtte is,de nem tudunk nélkülük élni.Ez a kis drága meg ült órákig a kapuban,aztán beengedtük és nálunk maradt,túlságosan is megszerettük,nem akarjuk elveszíteni.Reggel első dolgom lesz az állatorvos...majd megírom mi volt,ha esetleg valakinek van tapasztalata,tipje,azért azt szívesen olvasom.
2011. ápr. 28. 19:56
 7/28 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddig válaszolóknak,remélem tényleg csak én aggódom túl...
2011. ápr. 28. 19:57
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem jutott egérméreghez? Ha össze van tapadva a szája ....

Nem tudom, hol élsz, de ügyelet nincs?

2011. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Doruss ***** válasza:
Lehet gyomorrontás is. Reméljük, csak az. Mivel van etetve? Ez fontos. Drukkolok, remélem, nincs nagy baja.
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tuti,hogy nem jutott egérméreghez,Kispesten élek,de a kertben nincs méreg,séta közben meg nincs elengedve,még nincs betanítva...nem jönne vissza...amúgy nem tűnik bágyadtnak,csak kicsit nyugisabb mint szokott lenni.
2011. ápr. 28. 20:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!