Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket vegyem inkább: Acana...

Melyiket vegyem inkább: Acana Puppy&Junior, Eukanuba Puppy&Junior Small Breed, Orijen Puppy, Pro Plan Puppy Small Breed, Royal Canin Mini Junior?

Figyelt kérdés
Havanese kiskutyusnak melyiket ajánljátok? Ti melyiket adjátok a kutyátoknak? Melyik jobb?
2011. ápr. 28. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Orijen, Acana, Royal. Én abszolút Orijen és Acana párti vagyok.

Remélem tudtam segíteni egy picit, de ha bármi kérdésed van szívesen segítek.Nekem egy normál méretű yorkim van. :-)

Szép estét!

2011. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... Én elsősorban húst vennék neki.

De ha már mindenképp tápozni szeretnél, akkor Acana vagy Orijen.

2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ninna ♥ ***** válasza:

Acana Puppy Small Breed. Én most kifejezetten kistestűeknek való tápot ajánlottam, az való neki, ami még kölyök is. Ha nincsen a csirkére túlérzékenysége, nagyon jó táp :)

Én Orijennel etetek, kölyöknél is, de Happy Dog-ra fogok váltani, nekem annyira most így nem jön be az Orijen, pedig nagyon jó táp. Vagy még visszatérek Acanára, még nem tudom.

2011. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!