Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérhetnek érte?

Mennyit kérhetnek érte?

Figyelt kérdés

Van egy fajtiszta,2,5 éves,szuka bernim.-Befedezte egy Másik fajtiszta kan berni pásztor(nincs benne semmi különös ,tehát nem nyert kiállítást vagy valami ilyesmit).

Mennyi kérhet a Kan kutya gazdája?


2011. ápr. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt előre meg kellet volna beszélni. De egy kiskutya ára. Ami olyan 100 ezer körül van gondolom.
2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100 ezret max akkor kérhet ha vannak díjai, járnak vele kiállításra stb. Így vagy egy kiskutyát vagy egy picinek az árát kérik el. Nem tudom most mennyiért adják őket.
2011. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a kannak megvannak a szűrései, tenyészszemléje és törzskönyve akkor simán kérhetnek 100 ezret ami egy kiskutya ára.

Bár úgy tudom, hogy a bernie drágább fajta, ismerősömnek Aranykoszorús bernie mestertenyészete van és ők 1000 euróért árulják a kicsiket.

2011. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 kiskutyát, vagy 1 kiskutya árát.
2011. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem-nem nyert egyik se semmilyen kiállítást,nem aranykoszorús,és nem törzskönyvesek.De mint kiderült 1 kiskutya árát kérnék.
2011. ápr. 30. 16:52
 6/10 A kérdező kommentje:
(Kb.:30 000 ft)
2011. ápr. 30. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs én abból indultam ki, hogy nem szaporítók vagytok...
2011. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is csak szeretnénk a Bernikétől kiskutyákat,de nincs kanunk..
2011. máj. 1. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

remélem akkor is ezt mondod ha zöld trutyi folyik a kutyádból, halva születnek a kicsik, beszorul egy kölykök a szülőútba, nincs teje a szukának stb ezerféle gond lehet. Vagy mikor sorra hívnak fel a gazdik, hogy diszpláziás/beteg kutyát adtál nekik oda. Vagy akkor amikor a 2. oltás plusz a törvény szerinte kötelező chippet rakatjátok a kicsikbe és a doki 50-60 ezer forintot kér..

Én 6 éve tenyésztek és majdnem minden komplikációnak tudom a megoldását mégis gyomorgörcsel várom az ellést és mikor 10-15 percig élesztgetek újra egy kiskutyát szájon át lélegeztetéssel fogadom meg, hogy nem lesz nálam több alom. Nem tudom megérteni, hogy alapvető ismeretek nélkül valaki ezt hogy meri felvállalni... én 17 évesen az első almom előtt 1 évet jártam más tenyésztőkhöz megtanulni, hogyan kell kezelni a problémákat...bocsáss meg de az amit csinálsz az szaporítás a menhely tele van kiskutyákkal több mint felük olyan gazdiktól akik "csak akartunk egy almot a szukánktól" felkiáltással éltek... Honnan vagy benne biztos, hogy ha nem is most de mondjuk 5-6 év múlva nem kerül olyan kutya a menhelyre ami nálad született...nagyon felelőtlen vagy. Legalább írass egy szerződést vagy valami és figyeld, hogy hol vannak a kölykök nemcsak most hanem 6-8 év múlva is, hogy biztos lehess abban, hogy nem tettél tönkre egy életet..

2011. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj,de te nem olvasod a kérdést?

Én csak az kérdezem mennyit kérhetnek egy fedezésért!

És mind elgondolkodtató az amit írtál de mi nem szaporítunk!!!De egy kan kutyát ki kell fizetni ha befedezi a kutyámat,nem??!

2011. máj. 12. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!