Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nagyobb?

Melyik nagyobb?

Figyelt kérdés
az ír farkas vagy a német dog
2011. ápr. 29. 15:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
asszem az ír farkas, nem tudom...
2011. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen kérdés volt már, meg vita is, mert kb. egyformák. Az volt a summájuk, hogy az ír farkas magasabb, a német dog nehezebb.
2011. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az ír farkas. általában. Természetesen vannak kisebb ír farkasok és nagyobb német dogok.

De az ír farkasoknál a kanok általában 90 centi fölöttiek,a szukák 80 felettiek.

2011. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Német Dog is óriási, de az Ír farkaskutyák átlagosan magasabbak. De az csak pár centi különbség.
2011. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dog tartja a világrekordot
2011. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első! Ha nem tudod akkor minek írsz?

Az ír farkaskutya általában nagyobb.

2011. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az ír farkas egy hosszú lábú agárfajta .

a dog pedig egy hasonló, de más ősökkel is rendelkező kutya, a magasságot a szülők genetikájában látod !

magas szülők = nagy lesz a kölyök !

még a viselkedésük, a temperamentumuk is hasonló !

sajnos ,jó ha 8 évig élnek!

és akkor egy remek egészségű kutyád van, de ha nem ???

a nagy kutyák nehezen nőnek, gyorsan,és sok baj van velük !

de 100 X inkább egy ekkora kutya mint egy öleb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nory0722 ***** válasza:
Az ír farkast mondják a legnagyobb fajtának átlagban,de jelenleg pl egy német dog a világ legnagyobb kutyája(marmagasságra).
2011. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nory0722 ***** válasza:
09:47-es :D Én inkább egyiket sem venném. Ölebet alapból nem vennék,de nagyon nagyot sem,mert azzal úgysem bírnék a kis 50 kg-ommal:) Nekem mondjuk egy 15 kg-os csupa izom beagle-m van,szerettem volna mellé egy staffit,de még szerencse,hogy nem vettem,hanem találtunk egy kölyköt,ami most 13 kg(nem is lesz több szerencsére),mert külön-külön semmi gond velük,bár a beagle néha erősebbnek tűnik,mint én,de ha egyedül viszem a 2-t...:D Mondjuk a staffit meg könnyebben kezelném,mint egy ízig-vérig vadászkopót,aki még makacs és akaratos is:) Tehát nem minden az erő meg a nagyság(bár ennél kisebb fajtájú kutyát nem szeretnék soha).
2011. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!