Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flexi vagy Normális poráz...

Flexi vagy Normális poráz hivei vagytok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális bőr póráz
2011. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális textil, vagy bőrpóráz.
2011. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Nekem van mind a kettő. Ha csak negyed órás sétára megyünk le akkor neki is egyszerűbb a flexi, mert nagyobb teret kap. Akkor is flexit viszek magammal ha hosszabb távra megyek másik városba rokonokhoz vagy ilyesmi. De amíg nem tud a kutya rendesen pórázon sétálni addig nem szabad flexit használni mert csak húzni tanul meg a kutya. Először én sem használtam flexit van rendes póráza is sőt általában póráz sincs rajta :) Meg csak felkapok egy kis pórázt, hogy még is csak legyen nálam valami ha rá kéne rakni.

Nem olyan rossz az a flexi mint ahogy leszólják, jó az ha van. Bár én sem sűrűn használom inkább szüleim akik nem engedik el a kutyát, de én is szoktam. Mert nem mindenhol lehet a kutyát sem elengedni és még is csak nagyobb teret enged a kutyának. Bár azt kifejezetten utálom amikor a városban megyek és kacsázik jobbra balra. Engem ne nézzenek hülyének az emberek, hogy bal oldalt megyek szépen pisilgeti a fákat a kutya aztán hirtelen élesváltással át jobboldalra. Na ilyeneket nem szoktam engedni neki, csak mert megteheti a póráz hossza miatt...

2011. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag normális bőr vagy textil póráz, de jobb a bőr, nekem mindkettő van.
2011. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak normális póráz.
2011. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normális póráz
2011. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)örömmel hallom, csak azért kérdeztem mert én kiborulok a flexivel sétáltatoktol" beakad elszakad ez az amaz..

én régen a bassetet sétáltatam vele de egyszer megindult egy macska után és mivel vékony retek volt lehuzta bört a kezemröl azota is ott hever a dobozba..csak bör kiképzö vagy börfogos láncal sétáltatom

2011. ápr. 30. 01:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van normális és flexi is . Mind kettőt szeretem . A Flexi kicsit furcsa mármint rendes póráz után . Ezért a normális póráz híve vagyok.
2011. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális póráz. Nekem textil van.
2011. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!