Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét után a kutyánk már egy...

Műtét után a kutyánk már egy hete nem kakilt, ez normális?

Figyelt kérdés

Kérdeztük az állatorvost ő parafin olajat ajánlott amit adtunk is a kutyának, de annak ellenére sem kakilt.

A hátsó két lábára még nem tud fel állni, csak vonszolja magát meg mi segítünk neki ki menni pisilni.


2011. ápr. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, ez nem is tudom, hogy merülhetett fel bennetek. Holnap első utatok egy másik állatorvoshoz vezessen. Milyen műtétje volt a kutyának?
2011. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi volt a baja a kutyusnak?Nem a gerincével volt gond?

A műtét óta egyáltalán nem tud felállni?Erre mit momdott a doki?Bocs a sok kérdésért!Remélem nem valami műhiba történt,ami mind a kettő problémát okozza.

2011. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem normális, orvoshoz kell vinni. Az sem normális hogy nem tud ráállni a hátsó lábaira! Mije volt műtve?
2011. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.Ez nekem nagyon gyanús.A gerincből kilépő idegszálak sérülése okozhat székelési problémákat.

Az orvos nem titkol el valamit,ami a műtét alatt történt.Menjetek el másik állatorvoshoz vele.

2011. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hét és az orvos azóta nem látta? Menjetek vele másik orvoshoz. milyen műtét volt?
2011. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális és nem is hiszem, hogy orvos nem tesz ellene, ha jelzitek neki.
2011. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2011. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!