Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki tud segítsen: lehet, hogy...

Aki tud segítsen: lehet, hogy elkaptam valamit a kutyámtól?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete hoztunk el egy kertes házból egy cuki kis keverék kutyust. Nem volt beoltva, csak féreghajtva. Mivel lakásban lakunk, a kutya sajnos sokszor felmászott az ágyamra, szobatiszta nem volt teljesen, ezért néha bevizelt a lakásba (az ágyamra nem). Most kb. 2-3 napja már nem engedjük fel az ágyra, de úgy tűnik, már késő.

Tegnap reggel kiütések jelentkeztek a térdemen, majd a karomon (ilyen kis apró vörös hólyagok,amik nagyon viszketnek, olyasmi mint a csalánkiütés), majd estére a folyamat felerősödött: az egész hátam tele volt a hólyagokkal, a hasam, a fenekem a karom. Ekkor mentem az ügyeletre, ahol azonnal kaptam injekciót. Ma megint kijött reggel néhány kiütés a lábamon, viszket a fejbőröm. Hétfőig nem bírom ki, mert megőrülök!!!! Most a kutya el lett zárva az erkélyre. Könyörgöm, aki sejti, hogy ez mitől lehet, az segítsen, mert már nem bírom!!!


2011. ápr. 30. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kutya hordozott valamit, ami rajta nem jött ki, de te szívsz vele rendesen... sajnálom, én is hajlamos vagyok a bőrbetegségekre, nagyon kellemetlen tud lenni.
2011. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!