Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KÉRLEK SEGÍTSETEK, FONTOS. A...

KÉRLEK SEGÍTSETEK, FONTOS. A kutyámat lelehet szoktatni?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom, és kaptam egy kosárlabda felszerelést, palánk, labda. De a kutyám nem engedi, hogy labdázzak rohangál utána, sír és ugat. Mit csináljak?? Még nem idős 3 éves lesz, lelehet őt szoktatni erről nyárig, mert nagyon fontos lenne? Kérlek segítsetek.
2011. ápr. 30. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen le lehet, de ő csak játszik te...
2011. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem ki a szövegből, szerintem fél tőle. De csak szerintem. Ha ez így van, akkor tanítsd meg hogy ne féljen tőle. Először nem pattogtasd, hanem csak gurítsd oda-vissza. Hagyd, hogy megszagolja, megismerje. Ha így nem fél tőle, picit pattogtathatod, de tartsd ott, hogy tudja nincs mitől félnie. Fokozatosan szoktasd hozzá. Ha nem ez a gond, akkor meg bocs, félreértettem.
2011. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vagy játszani akar. szoktál vele labdázni?
2011. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vok. Biztos nem fél, akkor nem menne a közelébe, biztos csak játszik
2011. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy fél-e tőle, ráhasal , de megpróbálom köszönöm. Igen sokat szoktam vele labdázni, és szereti is. Tudom játszani akar, de azzal a labdával nem szabadna játszania. Köszönöm a válaszokat. Ha vannak még ötletek, örömmel fogadom.
2011. ápr. 30. 16:20
 6/15 KMartin4 válasza:

A mi kutyánk is csinál ilyet. Bár ő nem sír és ugat, valószínű tényleg játszani akar.


Ha van valami labda ami nem kell neked (például egy teniszlabda), akkor dobáld neki, hogy had játszon. És akkor talán kevesebbet fog a labda után rohangálni, hogyha gyakrabban játszasz vele.

2011. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 KMartin4 válasza:
Nos akkor szidd le, ha játszik azzal a labdával. Nem túl hamar, de le fog szokni...
2011. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket KMartin4

Egy kérdés: A ti kutyátok már leszokott? Vagy már leszoktattátok?

2011. ápr. 30. 16:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha kielégíted a mozgásigényét, akkor nem fog piszkálni, hog játsz vele.
2011. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ő egy Roti a falut megkerüljük és mégis rohangászik még itthon... De köszönöm szépen. Az a gond, hogy miután megsétáltatom én kihalok, ő meg rohangászik, mire össze szedem az erőm, hogy kosarazzak, még jobban felpörög. Köszönöm a válaszod, és akinek még vannak ötletei kérem írja le. Már van pár megoldás, de minél több annál jobb. :)

Köszönöm még1szer

2011. ápr. 30. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!