Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék szerezni ír...

Honnan tudnék szerezni ír farkast? Csak tenyésztőtöl tök-val de semejik kennel

Figyelt kérdés
honlapján nem találtam semilyen információt hogy lessz e kölyök
2011. ápr. 30. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
sehonnan ne szerezz szerintem, hacsak nem állatkertben dolgozol. A farkas veszélyes állat, nem olyan mint egy kutya.
2011. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
haha de vicces
2011. ápr. 30. 17:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Most ezt nem tudom komolyan gondoltad ezt vagy csak vicceltél. Ha vicc volt akkor elég rossz
2011. ápr. 30. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki még egyszer: " Csak tenyésztőtöl tök-val de semejik kennel"
2011. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
remélem nem valami pici lakásban laksz, vagy pici ketrben, mert ha igen akkor remélem nagyon sok szabadidőd van amikor elviszed futni. Reggel és este 1,5-2 óra minimum.
2011. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
írhatsz vagy hívhatod a tenyésztőket, lehet lesznek kölykök de nincs fenn a honlapjukon
2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úr isten mekkora hülyeséget írta m na az a kérdés hogy hol lehet tenyésztőtöl ír farkast venni. És elég kicsi a lakás de rengeteg szabad időm van
2011. ápr. 30. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy pici lakásba egy Ír farkast semmi esetre nem ajánlanék, már csak a termete miatt se. A sok idődet úgy nézd, hogy amíg a kutya él addig kell sok idővel rendelkezni. Lehet hogy most sok időd van, de mindig sok időd lesz? Mennyi idős vagy? Mert ha fiatal akkor azt is nézd mi lesz később. Tüneményes jellemmel bíró kutyák, de nem szabad elfelejteni hogy mozgásigényük nagy, már csak azért is mert akkora testhez sok izom és jó ízületek kellenek. Amikor fejlődésben van a kutya akkor megint másképp kell vele foglalkozni, mert egy ír farkas születésétől kb a százszorosára nő meg. Ez nagyon megterhelő az ízületekre nézve. Nem lehet neki akármit adni, csak nagyon jó minőségű kaját. Mielőtt döntesz ezeket nagyon gondold át. A tenyésztőnek az a lényeg hogy megvegyék az állatot, nem biztos hogy mindenre felhívja a figyelmed. Főleg hogy Ő úgy van vele, hogy már jól átgondoltad a dolgokat.
2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kislakásba szerintem se jó ötlet, és ne feledd hogy 10-15 évig élhet, mindig ennyi szabad időd lesz?

De a tenyésztő úgy is elmondja majd milyen körülmények közé ajánlott vagy sem ez a fajta.

Amelyik honlapon nincs kiírva, annak írj emailt vagy hívd fel őket hogy kinél mikorra várható alom.


[link] itt pl. decemberre terveznek almot.

2011. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ír farkas kb 6-7 évig, max8-9ig él tudtommal
2011. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!