Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a tenyésztőhöz?

Mit szóltok ehhez a tenyésztőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


A leírása rendben van, bronzkoszorús mestertenyésztő, amerikai és kanadai vérvonalak, de a képeken kicsit fennakadtam.


2011. ápr. 30. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó.
2011. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó.Nem a körülményt kell nézni.Nézz meg a kutyákat az egyik sem vékony stb.
2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xnorkax ***** válasza:
Tényleg nagyon jó. Amúgy meg ezek ír farkaskutyák, ezeket nem lehet lakásban tartani. Itt szép kennelek vannak, ennyi kutya pedig csinál piszkot.
2011. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmibe se belekötni. A kutyák jóltápláltnak tűnnek, nincsenek túl sokan (kivéve az egyik képen, de atán rájöttem, hogy az egy alom kiskutya, csak jó nagyok, ezért felnőtt tenyészállatnak néztem őket, de nem azok), van előttük víz, van fedett helyük és azok a kennelek sem túl kicsik, sőtt, rengeteg helyük van a kutyáknak.
2011. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem jónak tűnik, nagy kennelek, ennyi kutyához képest tisztán van tartva (az, hogy kicsit kopottas hát Istenem én se erre költenék) de van nap ellen árnyékos hely, a kutya házak is nagyon jó állapotúak, a kutyák nem tűnnek soványnak. Megnézném élőben de a képek alapján nem tudnék belekötni..
2011. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kis kennel, nem azt kell nézni hogy milyen körülmények között vannak a kutyák, hanem hogy az ember odafigyel rájuk, és szeretettel gondozza a szülőket és a kicsiket egyaránt.
2011. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!