Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nevelhető a németjuhász?

Nevelhető a németjuhász?

Figyelt kérdés

1 éves szuka németjuhászom a családban senkitől sem fél, csak tőlem. 7 hónapos korában került hozzánk, de senkitől sem fél, viszont ha engem meglát összevizeli magát, reszket stb. Sohasem bántottam mindig megsimogatom...elmenekül akkor is.... Nem tudom mit lehetne vele kezdeni.... kutyaiskola kilőve:1:nincs a közelben

2: idő és pénz hiánya

Am a kutya fajtiszta....


2011. ápr. 30. 20:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

fajtiszta, mert kutya. Fajtatiszta akkor lenne, ha lenne törzskönyve.

A németjuhász az egyik legjobb munkakutya, persze, hogy nevelhető, sőt igényli is a napi rendszeres munkát.

Ha se kutyasuli, se idő se pénz, akkor viszont nem tudomminek a kutya. A kkor egy plüssmaci is megtette volna. Azzal nem kell foglalkozni

2011. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

összefoglalom:

nincs pénzetek időtök a kutyára. Nem megy a nevelés nincs kutyasuli. Akkor, hogy vársz változást? Ha nincs időd rá nemfog változni a helyzet...

2011. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Suli mellett kutyaiskolába vinni.....elég necces de köszönöm az intelligens arrogáns válaszokat...minden jót kedves, megfontolt beszédű emberek :)
2011. ápr. 30. 20:42
 4/30 A kérdező kommentje:
Am ki mondta, hogy nincs törzskönyve... gyökér! :D
2011. ápr. 30. 20:46
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"Suli mellett kutyaiskolába vinni.....elég necces"

hmmmm nem étrem mi köze egymàshoz, nekem nem volt necces, pedig én sem laktam a kutya suli mellett és nem vagyok milliomos...

2011. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
kb annyi, hogy 3-kor hazajövök, 6-ig tanulás, akkor vacsi, utána nincs nyitva egy kutya sulisem.... legközelebbi 40 km-re van oda be 400 -os benzinnel meg vissza 10-re érnék haza :S...csak ennyi a probléma :D
2011. ápr. 30. 21:03
 7/30 A kérdező kommentje:
400 Ft*
2011. ápr. 30. 21:08
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én lehet, hogy gyökér vagyok,de a (törzskönyves és nem törzskönyves) kutyáimmal napota 2-3 órát foglalkozom,mert ennyire van szükségük.

A munka,a 3 gyerekem és a háztartás mellett.

Ha nem tudnám nekik biztosítani amit igényelnek,akkor nem tartanék kutyát.

2011. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Minden kutyasuli hétvégén tartja a foglalkozásait
2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

21:11

Hát nem mind :D

2011. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!