Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hogy tudnám összeszoktatn...

SOS! Hogy tudnám összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés

meghalt ismerösöm és befogadtuk a kutyáját!

eddig oké és még az enyém,a németjuhász is el lenne vele,alapból nincs az enyémnek baja vele!

DE,a spániel már ha 5 méteren belül kerül a németjuhász már morog és a németjuhász egy idő után felveszi a kesztyűt és akkor neki megy!!sajna egyszer már nyakon csípte és ugy szedtük le róla mert annyira provokálta és a németjuhásznak még a szája is habzott kicsit!

össze lehet őket egyáltalán szoktatni?????

mindkettő kan!németjuhász 6 éves,a spániel pedig 8


2011. ápr. 30. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem fognak összeszokni. Már csak azért se mert mind a kettő kan és nem fiatalok. A másik ok az hogy a spániel most kicsit biztos idegesebb, mert meghalt a gazdája és Ő más helyre került. Minden kutya „kiborul” amikor elveszti a gazdit. Ez mindegyiken másképp jön ki. Valaki agresszív lesz, valaki nem eszik stb. Apu kutyája 2 hétig nem evett apu halála után. Utána is csak pár falatot. Hónapok teltek el míg rendbejött.

De ha nagyon sokat vagy velük és egyszerre simogatod őket és együtt játszol mind a kettővel akkor talán, de néha akkor is lesz civakodás. Szerintem. Arra mindenképpen figyelj hogy ha az egyiket simogatod akkor a másikat is hívd oda. Amit az egyik kap azt kapja a másik is, különben féltékenység van.

2011. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mikor a gazdája átjárt ide hozzánk (mert kocsmánk is van)

már akkor is ide járt sokszor,sokat volt itt,akkor volt egy nagy bunyó,a spánielt az akkori gazdija fogta le utánna én meg vittem el onnét a németjuhászt :( őt viszont én húztam pórázon és még apám is húzta a bőrénél a nyakánál fogva :( tehát a hely nem új neki a lényeg az

:/

2011. ápr. 30. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!