Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg átvágtak? Szerintetek...

Tényleg átvágtak? Szerintetek odaadjuk?

Figyelt kérdés

[link]


Ő a kutyánk 7 hónapos elvileg palotapincsi 50 ezerért vettük törzskönyvvel.DE szerintem nem hasonlít a pincsire.Szerintetek?

2.Volt már egy kutyánk őt nagyon szeretjük,de enek a fehérnek nem tudunk olyan gondoskodást szeretetet nyújtani.Én arra gondoltam odaadjuk az ismerősünknek ott jó dolga lenne.A lányom nem akarja odaadni viszont ő se nagyon törődik vele mert olyan szép mint a másik kutyánk.Szerinte csúnya.Mit tegyek,tanácstalan vagyok!?


2011. máj. 1. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
miért is gondolod,hogy nem hasonlít palotapincsire?
2011. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A szeme kicsit érdekes,kancsal?Egy tenyésztőnél alapból nem is lehetne "hibás" kiskutya,és nem is adná tovább.Át lettetek vágva,szerintem a törzskönyv is hamisított,de viszont ha tényleg az,akkor simán feljelentheted,mert az okirathamisítást a törvény bünteti.
2011. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

"ennek a fehérnek" szegény kutya.

Nem értelek,korrekt pincsinek néz ki a a kutya,azért nem kell,mert a másik szebb volt?

Add le a fajtamentőknek és soha többé ne vegyél kutyát.

A gyerekedet is visszadtad volna, ha " nem elég szép"?

2011. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a másik kutyáért, őt egy kutya se pótolhatja,de akkor minek kellet egy másik kutya?Persze aztán lesz egy másik kutya később és akkor is ez lesz a kifogás,hogy ő nem olyan mint az előző?Szegény eb nem tehet róla,hogy hozzátok került.. istenem.
2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

harmadiknak

A tenyésztőnél is születik "nem tökéletes kutya" ezeket szokták jóval olcsóbban (az 50.000-es ár ilyen) hobbikutyának eladni.

2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

2.Ha állatot veszünk,választunk az egy életre szól.Előbb kellett volna ezeket figyelembe venni.Tudom nehéz lehetett egy másik állatot megszokni,de ő erről nem tehet.Nálatok még nincs késő odaadni,de csakis olyan helyre ahol megfelelő gondoskodást és szeretetet kap.Előbb kérdezzétek meg az ismerőst hogy akar-e kutyát stb.Ha a lányod tényleg szereti,és fontos neki,akkor pedig gondoskodjon róla megfelelően.

1.Szerintem hasonlít a pincsire.

2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű ez a kutyus!Én biztos nem adnám oda a helyedben.Számomra az indokotok,hogy nem szeretitek úgy,mint a másik kutyátokat,nem elfogadható.:/ Bár,ha a kutyus érdekeit nézem,biztos jobb lenne neki olyan családban,ahol őszinte szeretetet kap!!!
2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem hogy mi a francnak vettétek meg? Akkor nem volt csúnya? Add oda a büdös kölködet is másnak, mert tuti, hogy az is csúnya, csak max neked szép. Egy kutyával nem bánunk így, aki szereti az állatokat, és ki ad érte ennyit, az viseli is gondját. Te nem szereted az állatokat, csak azt hiszed, soha többé ne nyúlj állathoz, csak a saját ivadékaidhoz.

Képről rendes pincsinek látszik, de azt, hogy van-e valami más hibája vagy törzskönyvének azt így nem tudhatjuk. A lényeg hogy sürgősen add oda valakinek a kutyust, aki majd szereti, ne hogy ilyen barmok közt maradjon.

2011. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
Ez az, amikor minden kis termetű kutya csak DIVATBÓl kell, mert az TRENDI. Nem az állat a fontos, nem a szeretet, a közelsége, csak az, hogy TRENDI legyen. És persze fel kell mindenféle méregdrága rongyokba ÖLTÖZTETNI, körmeit kifestetni stb., mert a Paris Hilton (ostoba tyúk) is azt teszi. Istenem, kicsit kancsal szegény, de azért nem csúnya.
2011. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!