Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a nevezési díj a...

Mennyi a nevezési díj a Crufts-ra?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van tapasztalata az eddigi Crufts-okról, kérem írja le. Minden érdekel, amit jó előre tudni. Milyen egészségügyi papírokra van szükség? Nevezési díj és egyéb díjak? STB


Bármi....


2011. máj. 2. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel Angliában van ezért a titer vizsgálat ami a beutazás előtt ugye 6 hónappal előtte meg kell csináltatni.


Valamint én úgy tudom, h a Cruft'sra nem lehet csak úgy kimenni, h "helló én jöttem, itt a nevezési díj". Kvalifikálni kell a kutyát h indulhasson - itt vannak a versenyek, amelyek beleszámítanak.

[link]



De itt még nézz körbe:

[link]

2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Crufts-ra nem lehet nevezni, kvalifikáltatni kell. Most volt pl. Szilvásváradon egy kvalifikációs kiállitás. Az arra érdemes egyedeket a biró javasolja, és ezt fel is tünteti a birálati lapon.
2011. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan a kvalifikáció, ezért kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata. Volt-e már valaki kint? A titerről gondoskodom, ezzel számoltam. Egyéb olyan információk érdekelnek, amiket jó előre tudni.
2011. máj. 2. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért , de mi ez a Crufts ?
2011. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kiállításon kell kvalifikációt szerezni?Gondolom a CACIB-okon lehet.
2011. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a lista:

[link]

2011. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!