Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy változtassak ezen? Lehet...

Hogy változtassak ezen? Lehet még?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves fiú pincsink.Napi 1 x van sétáltatva nem szereti a tápot életében sok csokit is evett :(.Nem szeret játszani nagyon nehéz tanítani.

Hogy vehetném rá a játékra és hogy tanuljon?

Egyébként nagyon lusta is egész nap az ágyon alszik.Szeretnék vele valahogy agilityzni.

Segítsetek!Nem tudom hogy mi lenne a jó napirend.Milyen táp?Milyen cuccok?stb.


2011. máj. 2. 11:06
 1/5 anonim válasza:
Próbálj ki többféle tápot, én is azt tettem mire ráakadtam a megfelelőre az én kutyumnak :) Egyébként a napi egyszeri séta szerintem kevés. Többször nem tudod megoldani, hogy levidd? :/ Játszani pedig kezdj el vele minél többször, hátha bele jön :)
2011. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezen kicsit későn kezdtél gondolkodni...kutyának nem szabad csokit adni,a cukor rámehet a szemére,megvakulhat,meg elhízik.nem is nekik való...
2011. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csokit ne egyen, bele is pusztulhat.
2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lusta kutyát is lehet szerintem valamivel motíválni.Szerintem napi egy séta nagyon kevés.Vidd hosszabb sétára,esetleg erdőbe,hogy dagy fedezze fel a természetet.Ez szerintem minden kuty számára nagyon érdekes.Csokit ne adj neki egyáltalán,mert az a kutyáknak mérgező.Tápra meg rá lehet fokozatosan szoktatni,pl úgy,hogy elöször egy kis marokkal belekevered abba a kajába amit amúgy szokott enni.Az öt éves kutyát is lehet tanítani,de részedről sok sok türelemre van szükség.
2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi egyszeri séta, az semmi! Minimum háromszor kell kivinni, de abból az egyik legalább egy órát tartson!

Csokit ne adjatok neki, mert a kakaóvajat nem tudja a szervezet feldolgozni, méregként szuperál nála.

Ha rendszeresen van sétáltatva, a mozgáshoz hozzászokik. Jelenleg ingerszegény környezetben él, ne csodáld, ha passziv, talán depressziós is.

Sokkal több séta és foglalkozás!

2011. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!