Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever kan kutyának...

Smacee kérdése:

Golden Retriever kan kutyának milyen nevet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ilyen buksi, fickó, bundás, morzsa, tipusú nevet hanem inkább pl ha lány lenne akkor Lüszi lenne vagy Daisy és hasonlót szeretnék csak fiú nevet :)
2011. máj. 2. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amigo
2011. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!Az én kutyámat Brendonnak hívták,a mostani lány és Dézy

De nekem ami még tetszik és talán illene egy Goldenhez fiú névből:Eddy,Félix,Alex,Guszti,Denis,Ricky,

Vagy nézd meg ezeket:


[link]



[link]

[link]

2011. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Báró, Vadász, Athosz, Argo, Amigo, Diego, Nimród, Magor, Hunor, Brunó, Alex, Mex, Reno, Philip, Belfegor, Goldi, Bobi
2011. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Süti *.*
2011. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Erdélyi kopóm Athos :)
2011. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:) Igazából nekem tetszik a Zénó és a Justin, csak a Zénó anyámnak,a Justin pedig apámnak nem tetszik..:D Apám virsli nevet akarja -.-..hát azt meg én nem akarom :D Köszi a linkeket remélem találok valami jót..:) De mostmár a Diego is tetszik..még jó,hogy csak Június végén kapom meg a kutyust,addig még van időm:)
2011. máj. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!