Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy hülyén fog hangzani de nekem a "csapott seggű" német juhászok úgy nem tetszenek!:S


[link]


A régebbi típusú NJ teljesen eltüntet. Mi az oka ennek szerintetek?

Ez mire jó hogy így néznek ki?


2011. máj. 3. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tűntek el. Menj el megnézni egy munkaversenyt.
2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a munkavonalú németjuhász.

A show vérvolat tenyésztették csapott seggünek.

Egyébként azoknak se annyira csapott a segge,de belépnek az állásba és rogyasztanak.

2011. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak a kiállítási példányok, ahol elvárás ez a csapott beállás, de a munkaköröket betöltő kutyák, rendőrségnél például, vagy házőrzésre tartott kutyák... ott találsz olyat, amilyenre te gondolsz...nem tűntek el.
2011. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a csapott seggűeket hívják diszpláziamentesnek, az meg nem érdekli őket, hogy degenerált hátsó izületű a lábuk.
2011. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont mesélte egy (másik fajtát) tenyésztő ismerős, hogy egyszer egy CACIB után látta, ahogy a Best in show kutyát úgy kell berakni a hátsóülésre, mert nem tud felugrani, annyira szar a hátulja. Szerintem is nagyon gáz. De hogy lehetnek ezek DP mentesek???
2011. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Alapból ha már belegondolok, hogy ilyen csapott farral egyáltalán alig képesek normálisan mozogni, rögtön arra tippelnék, hogy tuti mind DP-s, de nem. Hogy csinálják nem értem... :O

Viszont igaz, hogy nem tűntek el a szép, normál farú német juhászok sem, mert a munka-vonalúaknál megmaradt az "egyenes" popsi. :) Durva, hogy ennyire elkülönült a küllem, pedig egy fajról van szó, csak másra használják. Jó persze a kiállítási német juhász az ilyen 'tökéletes' standard-fajkutya, míg a munkakutyánál annyira nem számít a külső.

2011. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek az ilyen németjuhászok.De azért a beállás is nyom a dolgon amitő még csapottabbnak tűnik a hátsó fele.

Sajnos nem csak a néetjuhásznál vált külön a show és a munka vérvonal , szintem minden munkakutyánál ez a helyzet.

2011. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem igazán tetszenek az ilyen nj-k.

Valamelyik nap pont azon gondolkoztam,

hogy vajon megfelel-e az nj-knél az,

hogy nem ejtett a hátuk, mert unokatesómék 8 éves németjucijának nem igazán ejtett:

[link]

2011. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!