Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát javasolnál...

Milyen kutyafajtát javasolnál nekem?

Figyelt kérdés
Budapesten - elég tágas - lakásban élő, egyedülálló, fiatal nő - 21 -, relatíve sok szabadidővel. "Tipikus szobakutyák" kivételével, tehát ne Yorki, palotapincsi... :)
2011. máj. 3. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Francia bulldog, tacskó, törpe schnauzer, beagle... hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2011. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sheltie:) kicsi de nem szobakutya
2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha van sok időd és szeretsz kocogni, futni és jöhet egy kis kihívás akkor egy amstaff-ot ajánlok de csak azért mert nekem is az van :D
2011. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én meg a shar-peit ajánlom,nekem az van,kislány,nagyon barátságos,család,- és gyermekszerető.

Tévhit a shar-peiekkel kapcsolatban,hogy vadak lennének.A tévhit alapja,hogy a évszázadokkal ezelött vörösborral itatták ezeket a szerencsétlen négylábuakat,az pedig elvette az eszüket,ezért lettek úgymond harcikutyáknak kikiáltva.Ma már normális tenyésztő csak úgy ad el kutyát,hogy beleíratja az adás-vételi szerződésbe,hogy az új gazdának tilos a kutyát harcoltatásra használnia.

2011. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

lhasa apso: [link]

törpe schnauzer: [link]

boston terrier: [link]


Azt ne feledd hogy egy egészséges fajtatiszta kutya 70.000ft felett van, főleg ha valami ritkábbat szeretnél.

Ha csak hobby célra keresel, és nem ragaszkodsz egy bizonyos fajtához érdemes elgondolkodni az örökbefogadáson is.

Alapítványoknál igazán különleges jó sikerült kis keverékeket lehet találni, de még fajtatisztákat is


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hogy felszólaljak a bull-típusú terrierek mellett: staffordshire bull terrier, illetve miniatűr bull terrier :)de akár a standard bull terrier is elvan lakásban.
2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A bullterrier fajtával erősen szemezek :D

2011. máj. 3. 21:38
 8/13 Akiteki ***** válasza:
whippet. Remek lakáskutya.
2011. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Erőteljesebbre gondoltam. Bullterrier lesz. :)

Jövő héten körbenézek menhelyeken.

2011. máj. 4. 19:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem találok, akkor veszek.
2011. máj. 4. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!