Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tüzelés ennyire kifordíthat...

A tüzelés ennyire kifordíthat önmagából egy kutyát?

Figyelt kérdés
Tisztelt Doktor Úr! 1 éves jelen pillanatban tüzelő német juhász szuka kutyám van. Volt 2 szuka palotapincsi 1 kan palotapincsi is mellette. Előfordulhat-e, hogy a német juhász bántja a kicsiket esetleg megöli hatalmi harc miatt ? 8 hónapja élnek együtt, eddig játszott velük (igaz az az egyik kicsi félt a nagytól mindig), de egyik nap hazajőve az udvaron találtam a 2 kiskutyát kiterítve. Csak a nyakukon látszottak nyomok, vér nem volt körülöttük sem és máshol sem. Megtörténhetett, hogy megfojtotta őket ? Nem tudom feldolgozni a történteket, és azt sem tudom eldönteni, hogy haragudjak-e a nagy kutyára, amiért ezt tette vagy tehette ? Kérem segítsen a válaszával. Köszönöm. Tisztelettel : Horváthné Lovas Szilvia
2011. máj. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
"Tisztelt Doktor Úr!" Na az ilyenek baccák fel az agyamat vidd el orvoshoz ez nem állatorvosi rendelő!Az ilyen felelőtlen emberek kezébe nem adnék kutyát!:@
2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elolvastad az ismertetőt?

1.nem mindenki orvos!

2.Az oldal névtelen(ÁLT.)!

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen doktor úr?
2011. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs,elfelejtettem,egy "állatorvos válaszol" oldalról másoltam.
2011. máj. 3. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ki lehet találni, hogy nem a kérdezővel történt meg a dolog, csak másolta valahonnan.


Egyébként én ilyenről még soha nem hallottam. Az előfordul, hogy a tüzelő szuka védi magát a kantól, de nem tudtam, hogy így el tud durvulni.

És a tüzelő szukák többsége ilyenkor bántja a többi szukát.

Minden esetre ez nagyon szélsőséges helyzet lehetett, és biztosan voltak problémák a rangsorban is.

2011. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a természetben a domináns alfa, csak a domináns alfával párosodhat. és miután itt még volt 2 szuka pincsi, és plusszban egy kan, én igen eltudom képzelni, hogy a németjuhász megölte a két kisszukát, pont a kan miatt.
2011. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha ezt a szitut lefordítjuk farkasra,akkor a falkában elég komoly vérontás lenne,mikor tüzel az alfa szuka.Pedig nincs...Ez inkább viselkedési probléma,a tüzeléssel felturbózva,nem?
2011. máj. 6. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
az arányokat nézd. Németjuhász-palotapincsi. Erősebbet odakap, és megvan a baj.
2011. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!