Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám...

Mit tegyek, ha a kutyám sétálás közben mikor lát egy szuka kutyát nekiugrik?

Figyelt kérdés
A kanoknál nincs ez a baj, de ha bármilyen méretű és fajtájú szuka lókutyával találkozunk, akkor elkezd vele balhézni, pedig ivartalanítva van...
2011. máj. 4. 08:39
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést félreírtam, "szuka kutyával találkozunk"
2011. máj. 4. 08:40
 2/5 nory0722 ***** válasza:

Attól még lehet domináns. Az ivartalanítás nem szünteti ezt meg teljesen,csak csökkenti. Nálunk is ez volt a baj. Én haltit használok,de ez nem ettől lett jobb,hanem azt kell észrevenni,hogy mikor kattan rá a kutya! Az enyém pl,mikor még csak nézi,nincs gond. De ha a fülei előre merednek,merev a testtartása,akkor rántok rajta egyet,rászólok,hogy 'hagyd',és semmi gond. De ha már 'átkapcsolt',hiába szólok rá,akkor már késő. Vedd észre a jeleket,és még mielőtt 'kitörne',szólj rá! Nézheti a kutyát,de nem összpontosíthat rá!

Próbáld ki,segíteni fog!

2011. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

1. Ne áruld el neki, hogy szuka.

2. Ne engedd oda hozzá.

Én sem haverkodom mindenkivel, meg a kutyáim sem. Ez van. Ha van néhány kan haverja, akkor nem szorul a csajokra.

2011. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vidd sétálni plána ha tavasz van ilyenkor tüzelnek a szuka kutyák!
2011. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nory0722 ***** válasza:
hát ez nem megoldás,mivel a kutyának legalább heti háromszori séta kell.
2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!