Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki kötött a...

Van itt olyan, aki kötött a kutyájára vagy más állatára biztosítást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Múltkor pont néztem egy szórólapot az állatorvosnál és érdekelne, hogy mégis ez hogyan működik. Köszi
2011. máj. 4. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Úgy működik, mint bármely más lehúzás. Nézd meg a szerződést, meghogy mire fizet. Gyakorlatilag ha elteszed azt a pénzt magadnak, mit befizetnél biztosítási díjra, akkor lazán jobban jársz, még drága műtétnél is.
2011. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az állatorvosnál láttam először, utána kerestem rá a neten. Az Allianz-nak pl. van, és nem is drága. Mi nemrégiben hordtunk egy rotit állatkórházba: sajnos, sikertelenül:( de egy biztosítás legalább az anyagi veszteségtől megkímélt volna:((
2011. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azért figyeltem fel rá mert 990/hó a díja,de többet nem tudok róla...akkor inkább hagyom a fenébe...ha esetleg van valakinek még tapasztalata azt várom...köszi
2011. máj. 4. 10:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Én most akarok kötni, de előbb chippet kell ültetni a kutyába, az összes oltásának meg kell lennie, és féreghajtózva is legyen.
2011. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, a kutyámra kötöttem. 30e volt egy évre, tehát havi szinten 2500 Ft. Ez nem volt vészes, viszont csak a vakcinák árát kellett kifizetnem, a rutinvizsgálatok ingyen voltak és a gyógyszerek árából is jelentős kedvezményt kaptam.

Nekem megérte.

Különben tényleg úgy működik, mint bármi más biztosítás. Elédtolják a szerződést, átnézed, ha tetszik amit kínál adott összegért, akkor aláírod.

2011. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
sajnálom a kutyádat kedves 2. Én is azért figyeltem fel cmert szombat óta folyamatosan hordtam a kutyát kezelésekre a dokihoz,és nem volt olcsó az a helyzet...ezért érdekelt,majd ránézek neten.úgy látom megoszli a vélemény :D
2011. máj. 4. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:

én csak számoltak. ha kifitetek a 4kutyámra havi 4ezret,az egy évben 48. ezer. ha beüt a baj, az (tapasztalat) olyan 3-4 évente szokott ennyi kutyánál,akkor bizony általában elmegy 100-150 ezer orvosra.

na az majdnem annyi amennyit fizetnék.

Akkor inkább legyen nálam a pénz.

És egy csomómindenre nem fizetnek.Én nem kötöttem

2011. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én úgy látom, hogy pont azokra nem fizetnek, amikor az ember várná tőlük a támogatást, szóval szerintem semmi értelme.
2011. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
chip már van a kutyában,oltásait megkapja ha meggyógyult,veszettségi megvan.mondjuk rendes dokink van csak a gyógyszert számolja fel...
2011. máj. 4. 10:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én kötöttem. Havi 1377 Ft, így nem b*sz földhöz. De eltenni tuti nem tudnám, nem vagyok olyan...

Úgy megy, hogy 80 e Ft-ig vállalják az orvosi költségeket. Van egy 10e-es határ, az alatt te fizeted, ha több a kölség, akkor a biztosító (mindet, itt már nincs önrész, mint a casconál).

A kutyámnak volt egy olyan baja, ami bármikor előjöhet, és nem két fillér lesz a műtét.

Ha egy probléma több kezelést igényel, és összesen több, mint 10e, akkor ez összvonható és a biztosító fizeti.

Úgy vagyok vele, ha bármilyen "kis" galiba van, az ritkán áll meg 10e alatt, így ebből a szempontból jónak tartom.

Ha meg soha semmi bajunk nem lesz, akkor sem fogok keseregni a havi 1400 miatt, mert nyugodtan aludtam.

2011. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!