Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
Szerintem husky és talán németjuhász keveréke. Husky-t onnan gondolom hogy a liliomforma vagy hogy hívják némelyiknek ott van az arcán. Nagyon helyes kutyusok. :)
2011. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim válasza:

Igen, szerintem is Husky és Nemét juhász. :)

De nagyon édesek. ;)

2011. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz a fajtát illetően!Egyébként nagyon édesek tényleg!
2011. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:

Tényleg van bennük Husky beütés.

Egyébként szépek,és aranyosak.

2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 Akiteki ***** válasza:

Malamut vagy husky lehet a mamájuk (ekkora kölyökről még fajtatiszta esetében sem mindig lehet képről megmondani, hogy melyik), az apukájuk meg a fél falu és aki még arra járt. Szerintem a szokásos fekete labradorkeveréknek titulált, akiből minden menhelyen rengeteg van.

Egy nagy adag féreghajtót nem ártana a szaporítónak beszerezni, mert majd szét durran a hasuk szegényeknek.

2011. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 xnorkax ***** válasza:
Tényleg lehet bennük valami husky beütés. De mint láthatod mindegyik kölyök más és más, szóval vagy az anyjuk volt nagyon keverék, vagy az is az volt, meg az apjaik. Mert ugyebár szinte biztos, hogy nem egy kantól származnak.
2011. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:
Az anya husky, az én kutyám. Vemhesen került hozzám.(akkor még nem tudtam hogy az) aztán mikor majdnem két hónapja nálam volt lettek a kicsik(egy hét hiányzott kb a két hónaphoz), na meg persze nőtt a hasa.
2011. máj. 4. 20:49
 8/85 Akiteki ***** válasza:

Vemhesen is lehet ivartalanítani.

Akkor legalább vegyél féreghajtót nekik és utána oltasd be.

2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
Hát sajnos akkor ráfaragtál hogy vemhesen kaptad a kutyát. De ha már így alakult, légyszives gondoskodj a kicsikről, ők nem tehetnek róla hogy olyan világra jöttek, ahol nem várta őket senki. Amúgy szerintem minden kiskutya pockos, nem tudom miért írja hogy "majd szét durran". De ettől még állatorvos jó lenne ha megnézné őket és a féreghajtó hasznos és nem drága dolog.
2011. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze gondoskodok róluk, ez természetes, már találtam nekik gazdit is. sajnos mi nem tudunk több kuytust tartani, igy is van 3.:S
2011. máj. 5. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!