Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility-ben egy átlag méretű...

Agility-ben egy átlag méretű Golden Retriever szukának mekkora az ideális magasság egy akadálynál? (Lent több)

Figyelt kérdés
Most kezdenék el hobby szinten agilityzni a Golden Retriever szukámmal, és nem tudom hogy mekkora lenne neki az ideális magasság, amitől nem erőlteti meg magát. Csak hobby szinten szeretném vele ezt a sportot űzni, amolyan felesleges energia levezetéseként.
2011. máj. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A palálnkok 1m magasak (bár én csak IPO-ról tutod nyilatkozni , lehet hogy agilityben nagyobb) amit minden golden meretű kutya nehézség nélkül átugrik.
2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első: ne beszélj már butaságokat.

Én is az IPO ban vagyok csak jártas,de azt azért én is tudom,hogy az agilityben nem olyan akadályok vannak mint az IPOban.


kérdező: mivel a kutyád marmagassága szerint biztos,hogy a maxiba tartozik,ezért 55 - 65cm magasságú akadályt ugorhat.

2011. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád? Egy éves kor alatt max. midi méretet ugrass vele, ez 35-45 centi.

Nem nagyon kultiválom az otthoni, csináld magad agilityt. Balesetveszélyes a kutya számára és elég komoly izületi problémálat okozhat, ha ész nélkül, írányítás nélkül vágsz bele. Szerintem első körben mindeképp menj el egy profi helyre, edzöhöz, aki legalább az alapokat megmutatja.

2011. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is igazán agilityzni szeretnék vele, nem lenne benne hinta, meg ilyenek, hanem csak egy pár akadály. Egyébként még nincs egy éves, ezért ici-pici akadályt ugrik, és ezzel vezetem be neki, hogy hogyan kell az egészet csinálni.
2011. máj. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!