Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kennelt ajánlotok?

Milyen kennelt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy argentín dogot de nemtudom mennyire alkalmas kutya a palotapincsi mellé értekj az ilyen típusú kutyák neveléséhez tehát nem észnélkül veszek ilyen fajtát csak érdekelne, hogy milyen kennelek vannak mert amit találtam semmilyen információval nem szolgált számomra például azt sem említi mennyibe kerülnek a kutyusok, semmit. Arra is gondoltam,hogy a fajtamentőktől magamhoz veszek egyet ti mit szóltok hozzá?
2011. máj. 4. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A kutyák árát hiába keresed, egyik kennel sem fogja kiírni a honlapjára! Sőt, ha felhívod őket, és azzal indítsz mennyibe kerül a kutya, azt sem szeretik! Szóval csak óvatosan, előbb érdeklődj a fajtáról, kölykökről stb....


Keménykezű gazdát igényelnek, ha megkapja a számára szükséges törődést (iskolázás...) csodálatos társ, családtag, és nem utolsó sorban DADA lesz belőle, épp úgy, mint a Cane Corso. Ha gyerek van a családban, azt még az imádott gazdájával szemben is képes megvédeni! (tapasztalat)


24N

2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
illetve: indítasz
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja a fajtamentésre nem válaszoltam. Szép dolog igen, de ennél a fajtánál én nem vennék magamhoz felnőtt kutyát.
2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy argentin dogot, akit a fajtamentőktől hoztak el, és imádom. Kicsit szocializálatlan volt, de egyre kevesebb gond van vele. 1 éves volt körülbelül, amikor elhozták.

Vannak a fajtamentőknél fiatalabbak is, de azt hiszem akik most vannak, mind süketek.

De nézz körül az oldalon.

2011. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszolónak köszi :) Én is néztem az oldalt tényleg csak süketek:( Én olyat nem merek bevállalni ahhoz nagyon hozzáértőnek kell lenni, hogy jól viszonyulj a kutyához és ő is hozzá de nézegetem az oldalt hátha megtalálom a tökéleteset:) Amúgy az ismerősöd kutyája mnnyire domináns a másik kutyákkal szemben mert azt olvastam,hogy eléggé azok.
2011. máj. 4. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon domináns. Ivartalanított kan, de még így is.

Viszont ismerek egy szuka argentin dogot is, ő meg mindenkinek megadja magát.

2011. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!