Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sylvan Moonlight Border...

Sylvan Moonlight Border Collie Kennel vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a kennelről? (:
2011. máj. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz kennel, az almuknál mindkét szülőnek elég sok szűrése van, viszont a szuka különösebben küllemre nem nyerte el a tetszésemet, a kan nem rossz.

Ha hobbi célra szeretnétek kiskutyát, akkor nyugodtan vegyetek innen, mert korrektnek tűnik ez a kennel, viszont sem sportban, sem kiállításban ne

2011. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
Miért ez a szomorú vég? Nekem nagyon jónak tűnik.
2011. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlenül elküldte.

Szóval kiállításban és sportban is bőven van olyan kennel az országban, amelyik bőven jobb ennél.

2011. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
Első almuk. Várjuk meg, mi lesz belőlük. Nem értek a fajtához, ezért nem tudom milyen koncepciójuk van.
2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Ők még kezdőnek tűnnek nagyon.. Becsülendő, hogy gyönyörű honlapuk van, és nagyon igyekeznek. Képekkel, leírással, tényleg nagyon szépen kidolgozott a honlap, ez plusz pont. Viszont ez még az első almuk, ha komolyabb célra gondolod a bordert, akkor még ne innen válassz. Még hozzanak le 2-3 almot, legyen több eredmény, elismerés, és akkor lehet róla beszélni, de innen én még komolyabb célra nem vennék kutyust.


Nekem nagyon tetszik a sok-sok szűrése a kutyusoknak (szukának és kannak egyaránt), ez nagyon felelősségteljes és gondos tenyésztőre utal. A kan nagyon szép, gyönyörű kiállású kutya, de nekem a szuka egyáltalán nem tetszik, a "Face" nevű szukáról beszélek.. Nekem nem tetszik. Igazából nem tudom neked megmondani, mi nem tetszik a kutyába, de ránéztem, és azt mondtam, nem tetszik. A kan gyönyörű tényleg, de a szuka nekem nem tetszik, és nincsenek is jó eredményei szerintem..


Viszont tudok neked egy nagyon jó kennelt ajánlani, náluk is most születtek kölykök. Ők a Bordermania kennel: [link] Fantasztikus kennel! Hihetetlenül szuper küllemű, idegrendszerű, temperamentumú kutyákkal, akik ízig-vérig terelnek, játszanak, imádják az embert, szaladnak, futnak, döglenek :) Nagyon jó fej kutyusok, legalábbis a tenyésztő/ismerőseim elmondása, leírása alapján. Nagyon tetszik nekem ez a kennel, a következő borderem (ha nagyobb házba költözünk, gondolkodom rajta:$) BIZTOSAN innen fogom venni, bár gondolkozom egy Shining-gold golden retrieveren is. Szóval ha jó kutyát szeretnél, onnan vegyél!

2011. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.(:

(Kutyás tapasztalatom már van, de ő lenne az első borderem.)

Elsősorban agilityzni szeretnék majd a kutyussal.

A bordermániát már én is néztem, nagyon jó kennelnek tűnik. :D

2011. máj. 4. 20:40
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jó kennel, ha meg sportra kell a kutya akkor tökéletes. És ha a szuka nem is annyira szép attól az apa kutya külleme lehet a kicsiknek. honnan tudjátok hogy a két kutya külleme milyen együtt? én ezért nem mondanám h nem hoszok onnan kutyát, mert az anya nem szép...
2011. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelj szemelyesen a tenyesztovel, tedd fel a kerdeseidet, mondd el, milyen celra szeretned a kutyat. A valaszaibol majd Te eldontod, szimpatikus-e annyira, hogy aztan evekig kapcsolatban maradj vele.
2011. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!