Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik vagy melyikek azok a...

Melyik vagy melyikek azok a kutyus fajták amiknek jellemzője hogy a tappancson az ujjak felé és ujjakon hosszabb a szőr és a talpon a kis párnácskák között tovább ér a szőr mint a párnácska? Kilóg a selymi szőr a puffancsok között.

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

si-cu. (ha jól írom)

puffancs? az nem tudom mi. nem tappancsra gondolsz? XD

2011. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leonbergi
2011. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de a kis pufi párnácskák csak azt már sokszor irtam h párnácska :3
2011. máj. 4. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
a leonberginek az ujjai nem annyira hosszű a sző, mint amire a kérdező utal. Ha jól értelmezem, egy kis szőrmókot keres, aminek igenhosszú a szőre, ebben a tekintetben a schi tzu helyesebb válasz. Vagy a máltai selyemszőrű, vagy ilyesmi. Írd be a google-ba, nézd meg, ilyenekre gondoltál-e, vagy keressünk valamilyen más fajtát.
2011. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Havanese
2011. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú az a baj hogy ahogy én emlékszem nem volt alapból hosszú szőrű, csak ott volt valamiért hosszabb. De az Istennek se jut eszembe hogy melyiknél láttam. Mert van a Dogs 101 és csak fél szemmel figyeltem.
2011. máj. 5. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
www.kutya-tar.hu . Itt megnézheted, kedvedre böngészhetsz közöttük.
2011. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem felel meg a leonbergi?!


[link]


[link]

2011. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaj igen ez jóó asszem ez volt, csak eddig nem találtam ilyen premier plán képet a tappancsról! kösszenet mindenkinek
2011. máj. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!