Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix spot on mennyire...

Advantix spot on mennyire hatásos? Jobb mint a Frontline?

Figyelt kérdés
Ki mennyire ajánlja, bevált-e, milyen típusú kutyákra volt jó? Kinek nem volt hatásos? Szóval így az arányokra vagyok kíváncsi, mert nekünk a kiltix sem volt jó. Kicserélik a boltban, ha nem bontom fel így tájékozódni szeretnék, hogy rácseppenthetem-e.
2011. máj. 5. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nem tudod véletlenűl, hogy mennyi ideig véd a bolhák ellen? Mert nekem a csaj azt mondta az üzletben, hogy 4 hét, de nem hiszem, hogy jól tudta. Szerintem az túl kevés.
2011. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt van nálam a használati utasítás és 4 hét van ráírva. Neked hatott az Advantix? Mármint a kutyádnak. :)
2011. máj. 5. 10:38
 3/14 anonim ***** válasza:

ha fürdeted a kutyád akkor hamarabb elmegy a hatása..

az én kutyámnak nem volt valami jó a frontline.. sima bolhanyakörvet kapott, az jó volt.. advantixról nem tudok véleményt mondani.

2011. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy kullancs ellen kell.Most gyógyult meg, mert a Kiltix ellenére is belement a kullancs és megfertőzte. Azért kérdezem az advantixot, hogy hatásos-e ilyen szempontból.
2011. máj. 5. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Én őszinten nem tudom, milyen volt eddig nekünk. Az állatorvosnál kaptuk, ugyanannyi volt, mint az advantix, azért gondoltam, hogy az. De azt mondta az állatorvos, hogy 3 hónapig véd. Igazából több mint 4 hónapig volt rajta, és nem volt se bolha, se semmi. Én azt hittem eddig, hogy az advantix volt, de ha az csak 1 hónapot tart, akkor nem tudom.
2011. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi akármit teszünk rájuk, az Istennek nem mennek ki a bolhák..tél óta küszködünk velük,(panelban!), és semmitől nem mennek ki. Kezdtük neostomosan oldattal (kutyákat beáztattuk, házat többször befújtuk, meg még légyirtóval is a szőnyeget,kárpitot). Kaptak nyakörvet, cseppet már többször is, és valamelyik nap megint fogtam bennük..:/ Már nem tudok mit csinálni,valami ötlet? Ja, mi is Advantix-et és Frontline-t is tettünk már rájuk,de ezek szerint azok sem váltak be. Régen pedig jó volt, soha nem voltak bolhásak tőle.
2011. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És a kullancsra jó?
2011. máj. 5. 10:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Hello!

nekem CSAK az advantix jott be a nemet juhasz kutyamnal a tobbi xart sem ert. most utoljara frontline-t raktam ra mert a (kis)varosban nem kaptam sehol advantix-ot, ugyhogy kivancsian varom meddig tart a hatas. tavaly nyar elejen raktam ra az advantix-ot es az egesz szezonon keresztul hatasos volt. en az advantix-ot ajanlanam.

2011. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja es ugy emlexem h 3 honapot hat az advantix ....
2011. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 5. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!