Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám állandóan nyomogat...

A kiskutyám állandóan nyomogatja a laptopon a billentyűket :D Utánozásból csinálja vagy miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja...

De persze nem hagyom neki, rávisz egy csomó bacit. Az enyém amúgy imád még rajta feküdni is, mindig ráteszi a fejét.

A okát nem tudom...

2011. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt szeretné, hogy foglalkozz vele. Így hívja fel magára a figyelmet. Olyankor játszál egy kicsit vele, érezze, hogy még ő is fontos neked a neten kívül.
2011. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálják ezt, mert a gazdi ugye sokat matat rajta, biztos érdekes, na meg persze, szeretik oda tenni a fejüket ahol esélyes, hogy kapnak simit!:D
2011. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én kutyum mindig a fejét hajtja rá.szerintem azt gondolván ha a billentyűzetet nyomkodom akkor itt jár neki egy kis simogatás.
2011. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő akkoris gépezik amikor én nem :D szóval nem hiszem h simit akar :)
2011. máj. 5. 16:30
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Az enyém szokott írni a lányomnak meg a barátnőmnek msn-en, ha kimegyek a szobából. :))
2011. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
::DD:D Elég intelligens ebed van neked is xD
2012. júl. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!