Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire számítsak? Mennyi idősen...

Mire számítsak? Mennyi idősen fog lenyugodni a most kölyökkutyám?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem,hogy mennyi idősen nem fog szétharapdálni mindent meg ilyenek.
2011. máj. 5. 14:47
 1/9 (L) Bella (L) ***** válasza:

Látom nem élvezed ezt az időszakot:)


Hát kb 1-1,5 éves korára "nyugszik meg", már akkor is nyugszik ezelőtt, ha pl ivartalanítod.

2011. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A harapdálás akkor kezd megszűnni, mikor vége a fogváltásnak. De ha az elejétől kezdve nem szoktatod le róla, akkor sosem.

Általában egyébként 1-1,5 éves korukra érnek meg a kutyák, addigra higgadnak le, és lesznek könnyebben kezelhetők, de vannak "örök gyerek" kutyák, akik mindig hiperaktívak és kajlák maradnak :)

2011. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia!Nekem tavaly fialt a kutyám és a kiskutyái kb.1 évesen már nem fog harapdálni amúgy azért harapdál meg rág mindent mert jön a csontfoga.
2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor, mikor sikerül vele megértetned, hogy egyes helyzetekben mit vársz tőle. Megfelelő nevelés nélkül csak a szerencsében, és a szuper jellemében bízhatsz.
2011. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi bajotok van a kutyu kölyökkorával?Az én kutyáim égetnivaló rosszcsontok voltak(kárt kárra halmoztak),és mégis ez volt az egyik legszebb időszak!
2011. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás nálam nem változtatott a jellemén, nem nyugodott le egyik sem. A kutya jelleme válogatja, és a nevelésed.
2011. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! a kutyusom május 12.lesz két éves

De hallottam olyat is,hogy fajtától függ.Enyém beagle.

2011. máj. 6. 06:45
 8/9 anonim ***** válasza:
amint elkezdesz vele tudatosan törődni, kutyaként foglalkozol vele és kielégíted temészetes igényeit, lekötöd a tenyésztése során etúlzott tulajdonságait (pl.csapázás)
2011. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két évesen már rég nem kölyök. Ha még mindig mindent megrág, akkor ne várj a csodára, hanem kezdj el vele érdemben foglalkozni, különben tízévesen is viselkedésproblémái lesznek. A gyerekek se attól lesznek normálisak, hogy felnőnek, hanem attól, hogy fel nevelik őket.
2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!