Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye butaság lenne mégegy...

Ugye butaság lenne mégegy kutyát bevállalni panelba? Lenn

Figyelt kérdés
Van két kistestű kutyusom.Nagyon vágyom egy nagyra is.Viszont panelban lakom és még ha ki is tudnám elégíteni a nagytestű kutya mozgásigényét,a bérház akkor is kínzás lenne neki ugye?
2011. máj. 6. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
jól gondolod,ha lesz módod kertesházban lakni,akkor vegyél magadhoz nagytestűt
2011. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
panelban tényleg buta ötlet! nem csak azért, mert szenvedne a kutya a kevés mozgástól, de ti is szenvednétek, amikor a mozgáshiányát mondjuk bútorrágással vezeti le. nagyon nem jó ötlet nagy kutyát lakásban tartani. neki a kertben a helyük
2011. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom!Akkor várok amíg lesz kertesházikóm!De azért köszi!
2011. máj. 6. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek több nagykutyát is panelból. Köszönik szépen, tökéletesen elvannak, mert eleget mozgatják őket.
2011. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem a méret a lényeg, nálam két közepes/nagy testű kutya van lakásban, és ki vannak mozgatva, köszönik szépen, boldog, kiegyensúlyozott kutyák, akik otthon kizárólag alszanak.


Szerintem nem ez ebben a kérdés, hanem az, hogy három kutyát lehet-e bent tartani. Én biztos, hogy nem vállalnék be egy harmadikat. Nem a kutya miatt, magam miatt. Három kutyával már hatalmas szívás, nem tudsz velük tömegközlekedni, három felé kell figyelned, hármat a bold előtt hagyni már elég necces.


vigyázz magadra, neked is van életed, ami rólad is kell hogy szóljon nem csak a kutyákról. Nehogy átess a ló túloldalára, és kutyagyűjtő váljon belőled...

2011. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan rendelet amely lehetővé tenné egy lakásban 3 kutya tartását-sok helyen még kertben sem engedélyezett-felesleges is ezen morfondírozni

egyébként nem a panel kínzás egy kutyának egy rendszeresen jól lemozgatott kutya, akinek megbízható vezetője van 2 négyzetméteren is elszundikál csendesen napközben a közös 'oduban', ha meg nincs foglalkozva vele egy kertbe zárt kutya sem érzi jól magát bármekkora is az a kert...

2011. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szerintem sem a méret a döntő ebben a kérdésben (bár gondolom azért nem egy bernáthegyire gondoltál), hanem a tény, hogy panelban laksz. Szerintem még 2 kutyát sem lehetne "hivatalosan" panelban tartani. Szóval jobb a békesség, várj a harmadik kutyussal, amíg kertes házba költözöl. :)
2011. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!