Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt husky szuka...

Egy felnőtt husky szuka kutyusnak naponta hányszor adjak enni? Mekkora adagot?

Figyelt kérdés
Az úgy jó ha reggel kap egy adagot, illetve este? Vagy kell neki adni délután is?
2011. máj. 6. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor felnőtt kutyának szerintem nem kell adni enni, kétszer bőven elég, bár sokan csak egyszer adnak enni a felnőtt kutyáknak.
2011. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer adok a kutyámnak, este, mielőtt elalszik.
2011. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. máj. 6. 11:23
 4/10 anonim válasza:
Felnött kutyának napi 1* kell adni a testsúlyának,korának megfelelöen táplálékot,lehetőleg mindig úgyanakkor,máskülönben a kutya össze vissza eszik,amitöl nem lesz egészséges,és nem tud ráálni a belső bioritmusa :).
2011. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is hallottam, hogy egyszer kell neki adni! Én mégis inkább elosztom a napi adagját kétfelé, és kétszer adom neki, délben, és este! Máskülönben kuncsorog!
2011. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
1* és reggel adok neki. Népi babona szerint, ha este adsz neki akkor éjszaka az emésztés miatt kevésbé jó házőrző.
2011. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak babona. Ugyanis ha az ember is eszik, akkor "elálmosodik", mivel a szervezet energiája a táplálék emésztésére összpontosít. Ezért esik jól egy kiadós alvás evés után.
2011. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Súlyos tévhit, hogy a kutyának felnőtt korban egyszer KELL enni adni! LEHET naponta csak egyszer enni adni nekik, de sokkal jobb az emésztőrendszerének, ha kétszer kap enni. És egy husky soha nem fog házat őrizni. Ha igen, akkor vagy nem fajtatiszta, vagy komoly baj van az idegrendszerével...
2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Egyszer. A husky keveset eszik, nem kell még azt is kétfelé osztani. Este add, akkor nyugodtan végigalussza az éjszakát. Mivel házat úgysem őriz, ez az indok egy huskynál lényegtelen. :)
2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) akkor majd kap minden este.:)
2011. máj. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!