Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket lehet megtaní...

Milyen trükköket lehet megtanítani egy Törpe pincsernek?

Figyelt kérdés

lécci nem linkeket külgyetek hanem rendes választ...és ne "azt amit a többi kutyának"

köszi


tuggya:ül,marad,fekszik,hozd(labda),hempereg,láb mellett sétálás,behívás,pacsi


2011. máj. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennél többet mit szeretnél még megtanítani neki.

Youtubon nagyon sok trükk van nézz szét ott.

2011. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is pincserem van és nagy sláger a:


orromra "puszit ad" az orrával hozzáérinti 1 mp-re

szlalom a lábak között menet közben

pitizik

remélem adtam pár ötletet:)

2011. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit, amire fizikailag képes. Pl. taníthatod tolatni, pörögni, láb között szlalomozni. Vagy ha az apport már megy, akkor jöhetnek olyasmik, minthogy ne vissza hozza a labdát, hanem vigye át egyik vödörből a másikat, vagy hogy válasszon tárgyak közül (labda, kötél) és azt hozza amelyiket kéred. Mehetnek az olyan feladatok is, amik a távoli irányításhoz kellenek. Kézjeles ültetés fektetés nagyobb távolságból, behívásból fektetés, előreküldés valamihez (én fához, padhoz, kukához szoktam) aztán ha az már megy, akkor menjen előre, és ott csináljon valamit (hopp, ül, fekszik) .Igazából millió dolog van, a te kreativitásodon és türelmeden múlik, hogy mit tudsz összehozni.
2011. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Tuggya". Emelett nem tudtam elmenni, uramatyám szép helyesírás.
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Emelett" meg én nem. :-)))))))))
2013. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!