Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Született 9 kiskutya, de csak...

Született 9 kiskutya, de csak 8 cicije van a mamának?

Figyelt kérdés
8 olyan amiből jön is valami,egy mindig harcol a kajáért..Amúgy erős egészséges mind,de csak mert figyelve van.Szerintetek az az egy elpusztulna,ha nem lenne cicire rakva?
2011. máj. 6. 18:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Balószínűleg igen. Ezt hívják természetes szelekciónak, hogy a leggyengébb nem jut kajához. Ha már sikerült leelletned a kutyádat, akkor mostantól szépen sakkozhatsz 2 óránként, hogy mind szopjon.
2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Valószínüleg. Válaszd ketté a kölyköket (5-4) és először egyenek a kisebbek, aztán a nagyobbak.

Tehát először csak az egyik csoportot teszed emlőre, aztán a másik felét.

2011. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
ja, és így szép 2 hetet kívánok neked. Alvás legközelebb 2 hét múlva.
2011. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon figyelj oda rájuk mert 1 mindig kilesz szorítva,ha sokáig nemjut emlőhöz akkor te adjál neki vagy egy olyat vegyél el ami már régota szopizik.Belahalni nemhiszem,hogy beletud csak akkor ha az a nagy töm,eg összenyomja.
2011. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%

Az én nyuszim meg 10-et ellett.

Hármat (gondolom amelyiket a leggyengébbeknek gondolta) kirakta a fészekből és sorsára hagyta.

Hiába raktam mindig vissza őket...

Igazából ebbe nem avatkozhatok bele azt mondta az állatorvos, mert az anya nyuszi tudja mit csinál... csak így marad elég tej a maradék nyuszinak.

2011. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Már egy hetesek.A doki szerint nem kell pótlás,elég nekik az anyatej.Köszi a válaszokat.
2011. máj. 6. 18:57
 7/35 Akiteki ***** válasza:
95%
Ha az első hetet túlélték, akkor már nem lesz gond. Ilyenkor már olyan erőszakosak, hogy az éhesek letúrják a ciciről a jóllakottakat.
2011. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
40%

Nekem 15-t szült a kutyám, 4 kölyök meghalt az első napon, a többit felnevelte.

4 hetesen kezdtem el hozzátáplálni őket.

2011. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
"alvás legközelebb 2 hét múlva" Komolyan,nem hiszitek el,de ez a legjobb az egészben.Imádom ezt az időszakot.
2011. máj. 6. 19:30
 10/35 anonim ***** válasza:
46%

A kutyád viszont rohadtul nem imádja.

Csak nehogy arra inspiráljon ez a számodra kellemes időszak,hogy újabb almot hozz le majd.

2011. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!