Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire hatásosak...

Szerintetek mennyire hatásosak a kutyaugatás gátló eszközök?

Figyelt kérdés
pl: [link]
2011. máj. 6. 18:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Mi használtunk egy másik hasonlóan ultrahangos típust, ami a kutya nyakába volt akasztva, de nem ért semmit sem...
2011. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


nos én csak egy véleményt fogok képviselni, de hogy rövid és tömör legyek, szar. Kedves nővérem volt oly botor és vett ilyet, és hát annyi haszna van, hogy fejbe tudja csapni vele magát, ha már nem bír aludni az ugatástól.

Ez is csak olyan átverés, mint a vakondriszatók.

2011. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vakondriasztók, na .)
2011. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Akiteki ***** válasza:

Elolvastam a leírást.... hát....

Ha az én kutyáim rákezdenek és még hozzá valami idegesítő hangot kapnak válaszul, biztos hogy még inkább ugatni fognak.

Egyetlen hatásos módszer, ha magamhoz hívom őket és leültetem.

2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha van rá oka, a kutya ugat, és kész. Nem hallottam még olyan eszközről, amivel ezt meg lehetne akadályozni. Meg kell szokni. :D
2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Nos, én Kanadában élek pár éve, és itt például elég elterjedt szokás a kutyák hangszálának megműtése, hogy később ne tudjon ugatni. Elég zsúfolt a város és még sok a kutya is (kóbor kutyát még eddig talán 1x láttam). Szegények mindig próbálnak ugatni és csak ilyen birkahang jön ki belőlük, eléggé sajnálom őket, főleg, hogy amikor kijöttem én hoztam magammal a kutyámat (sokan már egy másik városba való költözésnél elajándékozzák a kutyájukat mondván h nem tudják magukkal vinni, amit szintén elítélek.) Szóval kihoztam a kis szerelmemet, de természetesen nem csináltattam meg rajta ezt a műtétet. Egyfolytában ugatja a másik kutyát, elég ritka, hogy valamelyik vissza tud neki válaszolni. Személy szerint örülök annak, hogy az én kutyám ki tud bontakozni ilyen formában is, hiszen látom szerencsétlen állatokon, hogy ők is ugatnának, beszélnének és nem tudnak. :(
2011. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Ez a módi kanadában fura, és hülyeség. A kutya dolga az hogy jelezzen, ugasson
2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem hülyeség. Ha valakit idegesít hogy ugat a kutya, akkor ne tartson. Következőnek azt találják ki, hogy ne ürítsenek hogy ne kelljen utánuk takarítani? Nevetséges. Egyébként te mit csinálnál, ha valami (ilyen-olyan módon) akadályozna abban, hogy beszélj?
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Könnyen beszéltek. Kérdezzetek meg néhány akár N.O-ban élőt pl , mennyit ugathat a kutya?

Vagy Ausztriában ...

2011. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Akiteki ***** válasza:
Néhány hete egy kiállításon én is hallottam, hogy egy ilyen hangszálműtött kutya ugatni próbált. Szörnyű volt. Mintha be lenne rekedve.
2011. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!