Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet ez?

Mennyibe kerülhet ez?

Figyelt kérdés
A dokinál voltunk és beírt egy időpontra jövő hét péntekre, hogy mivel szörnyen be van gyulladva a kutyusom füle vesz mintát és megnézi mikroszkóp alatt és az szerint fog kiírni orvosságot a fülére. Viszont elfelejtettem megkérdezni mennyibe kerülhet. Véletlenül nem járt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, akkor lennétek szívesek leírni mennyit fizettetek, csak mivel sikerült összespórolnom egy kis zsebpénzt mivel anyukám azt mondta hogy ő most nem tudja állni a költségeket. 13 ezer forint elég szerintetek? Köszi előre is a válaszokat
2011. máj. 6. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz a pénzed.
2011. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost és megmondja. Árban nagy eltérések lehetnek az állatorvosok között.
2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 boborja ***** válasza:
előre kérdezd meg mert én megjártam ugyan ilyen bajjal a telefonba azt mondta 6-8ezer a végén 24ezr lett
2011. máj. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!