Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta pit bullok vannak?

Milyen fajta pit bullok vannak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=k7vN56aM7sE&feature=fvst


ilyet akarok ez az amerikai?melyik fajtája ilyen izmos és nagy?nem akis vékony


2011. máj. 6. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

van EGY darab fajta: az amerikai pit bull terrier. és ennyi.

küllemre eléggé sokféle, mivel arra nem szelektálnak, hanem csak a sportra (legalábbis jó esetben). találsz belőle vonalak szerint kisebb és nagyobb méretűeket is.


de a videón szerintem nem pit van, hanem stafford, és ilyet elég sokat találsz itthon is.

(zárójeles megjegyzés: ez a kutya nem izmos, hanem DAGADT)

2011. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem meg pit van a videón, staffihoz nem elég kocka a feje. De tényleg nagyon dagadt.
2011. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajta pitbull van, hivatalos neve az amerikai pit bull terrier. Illetve van még az amerikai staffordshire terrier, és az angol staffordshire bullterrier, (utóbbi is nagyon hasonló, csak kisebb méretű). De ha ennyit nem tudsz a fajtáról, akkor egyáltalán nem javaslom, hogy tartsd akármelyiket is.
2011. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
67%

Jol irtak elottem,egy fajta Amerika Pit Bullterrier van.Annak vannak amerikaban ismert alvaltozatai (blue nose,red nose),de ezek inkabb csak kullembeli kulonbsegek,ahogy en tudom.A videon szereplo kutya eleg furcsa,ilyen szinvaltozatot (ez kb. harlekinnek nez ki) meg soha nem lattam.

Viszont abban is egyetertek az elozo valaszoloval,hogy amig nem tudsz semmit a fajtarol,addig nem kene venni,plane szaporitotol nem.Olvass el par konyvet,beszelj tenyesztokkel,hagyd erlelodni a dolgot egy ideig.Aztan kerdezd meg magadtol,hogy tudnad-e biztositani az elegendo napi foglalkozast egy ilyen kutyanak?Eleg hatarozott,turelmes es tapasztalt kutyatarto vagy ahhoz,hogy neveld? Mire akarod nevelni? Mert ha csak arra kell,hogy kemenykedj vele,akkor tegyel le a dologrol.

Ha viszont mar eleget tudsz a fajtarol,es a fentebb feltett eldontendo kerdesekre hatarozott igen a valasz,akkor gyujts ossze 100-150 ezer Ft-ot,es vedd fel a kapcsolatot egy olyan,komoly tenyesztovel,akit sokan ajanlanak.Igy mennek a dolgok.

2011. máj. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!