Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maltai kolyok selyemkutyam...

Maltai kolyok selyemkutyam mikor lesz aktivabb es jatekosabb?

Figyelt kérdés
nagyon felenk es nagyon lassu is.4 honapos .mikor szokik hozzank es lessz igazi kolyok kutya??ma hoztam el es tudom h ilyenkor meg nagyon felenk de jol lenne boldognak latni mert egesznap csak osszegombbolyodott es aludt .nemis evett.segitsetek kerlek koszonom
2011. máj. 7. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekünk is igy volt, de stére meg msánap reggelre már sookkal jobb volt, játszott meg minden, amig csak aludt, én is off feküdtem vele, és halkan beszéltem hozzá.
2011. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekünk a yorkshire-unk volt nagyon félénk.De rengeteget játszottam vele,ha akarta,ha nem és egyszer rájött,hogy ez milyen jó..Most meg hiperaktív.:)
2011. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
en nem igazan ezt csinaltamelosszor is elvittem magammal a varosba .aztan aludt eggyet velem utana egyedul .most is alszik.olyan cuki :) szoval azt mondod holnapra jobban lessz?remelem is koszi szepen .
2011. máj. 7. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Hagyjátok békén, ne zaklassátok, ne is simogasd addig, amíg nem ő közeledik hozzád. Elég nagy stressz ez neki, hogy kiragadtátok a megszokott környezetéből. Hamarosan meg fog nálatok szokni, ne siettessétek, enni is biztosan fog. Az normális, hogy sokat alszik.

Honnan hoztátok? Mert eléggé úgy tűnik, hogy nem lett megfelelően szocializálva vagy az idegrendszere nem túl stabil. Egy egészséges kiskutya nem fél. Holnap az állatorvost is látogassátok meg, hogy megnézze, nincs-e valami baja a kutyusnak.

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szivesen :D, csak még most választották el a mama melegétől, meg a tesóktól, szóval... :D
2011. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Enciii válasza:
Szia! nem rég mi is vettünk egy máltait. ő is nagyon félt.játszani kell vele és venni neki játékokat. egy idő után már enni inni fog. Remélem segítettem!!!
2011. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akiteki ***** válasza:

Sok kiskutya nem eszik 1-2 napig az új helyen. Meg van rémülve, hova lett a mami meg a tesók.

Ne ess pánikba, mert megérzi és még rosszabb lesz. Amikor ébren van, simogasd, beszélj hozzá, amikor meg alszik ne zavard, érezze biztonságban magát. Lehet, mire megkapod a válaszokat, már meg is oldódott a gond.

2011. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

szetem akko lesz virgoncabb miko kino a faszan a szor

igy most jobb?

2011. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

na hogy van a kutyus? :D beilleszkedett?


kedves utolsó, szerintem inkább maradj magadnak, és nézegesd a saját farkad... -.-''

2011. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen sikerult beilleszkdnie.jatekosabb lett .de sajnos bent a lakasban nem erzi jol magat.kint az udavaron nagyon boldog es szabad.nem ggondlotam volna .mivel azt hittem h ezeke szobakutyak.koszi mindenkinek
2011. máj. 11. 21:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!