Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem való a rottweiler?

Nekem való a rottweiler?

Figyelt kérdés
Gyakran sétálnánk,úsznánk,kemény házörző kellene.
2011. máj. 8. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elég magabiztos vagy és nem vagy kezdő kutyás akkor igen. Erőteljes fajta és a kanok hajlamosak a dominanciára. Megfelelő bánásmód kell nekik. Olvass egy kis kutyapszichológiát, hogy ne nőhessen a fejedre! :)
2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
persze, mért ne? ezenkívül persze simogatsd meg éreztesd vele h szereted :D
2011. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak foglalkozni kell vele, de ez nem csak a rottweilernél hanem minden kutyusnál így van :)
2011. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D.O.81 ***** válasza:

Marha hajtó kutyát szeretnél?

Mivel eredeti feladata az volt.

Kemény és házőrző kellene?

Javaslom a dobermannt, a cane corsot, a légiesebb masztiffokat, a kanári szigeteki kutyát, a fila brasileirot, argentin dogot, am.staff.-et, a bordeux-i dogot.


Remélem tudtam segíteni.


Üdv!

2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előző válaszra reagálok:


1. a roti az nagyon is kemény házőrző - ez tény

2. az összes általad írt fajtával házőrzésben simán fölveszi a versenyt


kedves kérdező:

- a roti az általad feltett kritériumokat nagyon is teljesíti

- a fajta kiválasztásánál azt is vedd figyelembe(ha Mo.-on fogod a kutyust megvenni) hogy mennyire elterjedt, lehet hogy a fila pl. bizalmatlanabb az idegenekkel mint a roti, de a fila esetében hány kennel tenyésztő közül választhatsz...


remélem segítettem

2011. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!