Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni? Amikor kicsi...

Mit tudok tenni? Amikor kicsi voltam kikönyörögtem egy spánielt a szüleimtől, de nem lakhatott nálunk, mert mi Pesten egy lakásban lakunk, ezért úgy döntöttünk, hogy a nagymamámnál fog lakni, ahol legalább kertes ház van így sokkal jobb lesz neki

Figyelt kérdés
Már eltelt 7 év, mi szinte minden hétvégén megyünk a nagymamámhoz, de a kutya nagyon neveletlen. Nem a kutyával van baj, hanem a nagymamámmal mert rossz természetű és olyan nagyon elkényeztette... Minden nap egy tál piskótát ad a kutyának aki már így is olyan mint egy malac.(kövér) Ráadásul nagyon neveletlen, ha leszidod akkor odabújik a nagymamámhoz aki megvédi őt. Már nem bírom nézni ezt, ha én lennék a gazdája biztos nem ilyen lenne, de a körülmények nem engedik...
2011. máj. 8. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell beszélgetned komolyan a nagymamáddal, hogy ez a kutyának sem tesz jót! Ha így folytatja a kutya akár cukorbetegségben meghalhat, nem tesz jót neki, és nagyon el van kényeztetve, és ez így nem mehet tovább. A szüleidet is megkérheted hogy szóljanak a nagyidnak, hogy ne kényeztesse el, és nevelje.
2011. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az első ironak is.

Rakj a kutyádra egy pórázt és sétálgass vele. Aztán fuss vele minden hétvégén. Amennyit csak lehet, amig nagyon el nem fárad. Igy legalább fogy egy kicsit.

2011. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, az első lehetőséget már megpróbáltuk, és nyáron mivel többet vagyunk ott, ezért rendszeresen futtatjuk és akkor tök jól lefogyott és tényleg úgy nézett ki mint egy normális kutya, de évközbe meg visszahízott :(
2011. máj. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!