Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Így fel fog engedni?

SOS Így fel fog engedni?

Figyelt kérdés

Adódott egy olyan probléma, hogy busszal kéne utaztatnom a kutyámat, aki még életében nem utazott azon. Még kicsi, 5 hónapos és nincs szájkosara. Attól tartok, hogy vagy fel se engednek minket vele, vagy ha fel is, akkor nem lesz helyünk leülni és cirkuszolni fog.

Most mi egyen?


2011. máj. 8. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Szerintem ennyi idős korban még nem kell szájkosár rá.Próbáld ki egy helyi járat buszon,hogy azt hogy viseli.Szerintem nem lesz vele gond.Vagy esetleg tedd bele valamibe,és úgy vidd.

2011. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Mekkora? Ha nem véreb, általában felengedik szájkosár nélkül is.

Leülni minek kéne? A kutyának nem az ülésen kell utaznia!

Szépen megállsz vele egy nem túltömött helyen, lefekteted, leülteted... akkor se hiszem hogy jobban cirkuszolna mintha ülve utazol vele

2011. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Keverék kistestű. Nem úgy gondoltam, hogy ő külön ülésen ül meg és is, hanem, hogy én ülök, ő meg az ölemben van.

Már nem tudjuk kipróbálni helyi járaton, mert kb fél óra múlva indulunk.

2011. máj. 8. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Időt szánsz rá. Elmész végállomásra és megtanítod felszállni. Ha nincs dobozban, kézben, bizony szájkosáráért fog kiabálni a vezető.
2011. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám mindíg elalutt,talán ő is elalszik.Ha tudod tedd az öledbe.
2011. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vonaton a kalauz megkérdezte, hogy harapós-e a kutyám. Úgy tudtam kötelező a szájkosár, ő meg azt hitte azért van rajta, mert harap. Egy kiskutya miatt nem hiszem, hogy szólnak.
2011. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Szájkosár elvileg mindenkire kell. Más kérdés, hogy nekem is szól már a kalauz, hogy ne kínozzam szegényt, vegyem le róla. Ha olyan kicsi, tedd be egy táskába, és akkor nem kell szájkosár.
2011. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15:06.Tudod,hogy mi az a véreb?
2011. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van kutyaszállító box akkor abba tedd bele.
2011. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!