Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok? Milyen fajtájú...

Mit ajánlotok? Milyen fajtájú táppal etessem? És ha már nagyobb lessz akkor is ebből etessek?

Figyelt kérdés
Egy hét hónapos magyar vizslának aki picit válogatós. Milyen típusú fajtájú kutya tápot adjak neki eléggé hiper aktív. Minnél jobb tápot szeretnék adni neki ár nagyon maximum 20 000 Ft jobbra nincs pénzem
2011. máj. 8. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés hol vehetek rá szájkosarat? Lehetőleg bőrt vagy fémet a nyelont nem tűri meg elég kicsi a szája tehát ilyet sehol nem találok rá
2011. máj. 8. 15:41
 2/7 Akiteki ***** válasza:

20000/mennyi idő?

Ha egy zsákra mondod, ennyiért a legjobb tápokat kapod, két hónapig bőven elég.

Válogatós akkor lesz, ha hagyod. Ha minden nap ugyanazt kapja, nem fog válogatni.

Egyik kutya sem szereti a szájkosarat, hozzá kell szoktatni.

Freshnapfban lehet kapni olyan műanyag szájkosarat, ami rácsos, mint egy fém, de sokkal könnyebb és nem lesz baja az esőben sem és a térded sem töri el, ha hozzád dörgöli a fejét.

2011. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én olyat ajánlok a kutyádnak ami zöldségekben is gazdag. Van az a Chappy amiben sokféle van. Ha mégse ezt veszed, tudok egy olyat amiből lehet hogy válogatni fog de megeszi.Ha bemégy egy táposboltba biztos találsz olyat hogy barna tápszemek vannak benne meg van benne ilyen bordós-pirosas is. Szóval ebből inkább a pirosast add majd neki(ami marha)mert azt megeszi.

Jah és talán találsz egy kisállatkellékek boltban szájkosárt.

2011. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Chappy, pedigree, tesco-gazdaságos, egyéb ilyen sarki közértben kapható tápot ne vegyél, pláne ne olyat, amibe szines bogyók vannak tele ételfestékkel. Ezek csak arra jók, hogy jó sokat kakáljon tőle a kutya, de fejlődni nem fog. Kimérve meg semmilyet, mert a boltban egyrészt keveredik többféle, másrészt kibontva belemegy mindenféle hulladék, de még egér is.
2011. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne tudom melyik a legjobb táp és mennyibe kerül de csak 20000 Ft-m per 18-20 kg én ilyenekre gondoltam pl. orijen eukanub
2011. máj. 8. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

prémiumtáp: josera

pl neki a josera kid jó lenne. 15 kg zsák 12000ft

az egész josra család nagyon jó és olcsó.

chappit és tárait valüban ne adj a kutyádnak, értktelen hulladékok, csak reklámozzák...

2011. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Azért írtam, hogy ennyiből a legjobb tápot tudod megvenni.

Royal Canin, Acana, Orijen, és még sorolhatnám. Amelyik a kutyádnak a legjobb. Egy vizslának egy 15 kilós zsák elég két hónapra, mikor már felnőtt. Gyerekkorban kicsit gyorsabban fogy.

2011. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!