Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Ez mennyibe kerülne...

Fontos! Ez mennyibe kerülne egy kutyasuliba?

Figyelt kérdés

kutyám jóba van néhány kutyával,de akad kan kutya akivel mégse.pedig macskát se bántja.

ezért elakarom vinni suliba,hogy tudjunk kutyás talikra menni.ha számit:németjuhász és 6 éves kan.

17/L


2011. máj. 9. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árak igen változatosak. Ahova menni akarsz, ott tájékozódj.
2011. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltam,de árat nem írnak sehol

2011. máj. 9. 11:54
 3/4 nory0722 ***** válasza:
Nálunk pl 500 ft/alkalom plussz 2ezer ft egy negyedéves tagsági díj. Az előző sulimban mára már nincs alkalmi díj,csak komplett képzés(23ezer ft kb) ez 3-4 hónapig tart. Nem tartom jó ötletnek,mivel ha nem tudsz elmenni,akkor feleslegesen dobtál ki pénzt. Én is úgy vagyok vele,hogy jártunk fél évig,most 2hónapja nem járunk(se időm,se pénzem) de attól itthon ugyan úgy megy az oktatás,járunk kutyás rendezvényekre,erdőkbe,biciklizni,csak vasárnap pont nem érek rá. Ezért ez jobb,mivel akkor fizetek,amikor megyek és addig járok,amíg akarok.
2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam megnézni, mert a WOT vírusos oldalt jelzett.

Mi lenne, ha egy foglalkozásra elmennél? Legalább láthatod, milyen a hangulat, a kiképzés.Nem hiszem, hogy lenne olyan iskola, ahol egy érdeklődőt ne látnának szívesen.

2011. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!