Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ezzel a bácsival?

Mit lehet tenni ezzel a bácsival?

Figyelt kérdés

Most újítják fel szüleim a kerítést, ezért csak egy sima drótháló van kifeszítve. Minden nap elsétál a házunk előtt egy bácsi a kutyájával és csak most vettem észre miért ugatták eddig más kutyák olyan vadul:

szorosan a kerítések mellett vonul, és a sétabotjával be-be nyúlkál a rácsokon, direkt hergeli, ütögeti, bántja a kutyákat.

Minap egyik kutyám pofáján egy véres sebet fedeztem fel...szerintem a bácsi volt, mindig kb. ugyanakkor sétál erre...Holnap megpróbálom lefilmezni, szerintetek jó ötlet? Vagy lehet így bármit tenni ellene?


15/F


2011. máj. 9. 16:18
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Ismered a bácsit? Ha nem is, szerintem próbálj meg beszélni vele, hogy miért hergeli a kutyátokat.
2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%

Szaladj ki amikor jön a bácsi, és harapd meg.

Ebből majd tanul.

2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
A bácsi nem mohácsi?
2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Kimennék, elbeszélgetnék vele, de jó alaposan. Idióta.
2011. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyenekkel hiába beszélsz!Én inkább lefilmezném és feljelentést tennék!Egyébként akkor a saját kutyájával is így bánik?Szomorú!
2011. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Már rászóltam többször is, például ma is, kirohantam, kérdőre vontam, és csak rám sem nézett. Lehet beteg. Nem mohácsi, miskolci.
2011. máj. 9. 16:26
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki tippeket, hogy hová dugdossa a botját!
2011. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
próbáltad azzal megfenyegetni, hogy ráhívod a rendőrséget? Lehet, hogy attól beijedne
2011. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 9. 16:28
 10/31 anonim ***** válasza:
Hívd magadhoz a kutyáidat,vagy állítsd meg a bácsit...szüleid tudják??
2011. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!