Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ACC Puppy táp jó a fél éves...

ACC Puppy táp jó a fél éves terrieremnek?

Figyelt kérdés

összetevői:


ACC Mit érdemes tudnod róla?


ACC Puppy (Kölyök)


Teljesértékű száraz kutyaeledel


Felhasználási javaslat: szárazon kínálja a terméket a csomagoláson található útmutató szerint.


Beltartalmi adatok:


Nyersfehérje: 30%


Nyerszsír:13%


Nyersrost: 3%


Nyershamu: 5,8%


Nedvesség: 10%


Kalcium:1,4%


Foszfor: 1,1%


A vitamin: 15.000NE/kg


D3 vitamin: 1.500NE/kg


E vitamin: 80mg/kg


Összetétel: gabonafélék, hús és állati melléktermékek, hal és hal melléktermékek, olajok és zsírok, növényi eredetű melléktermékek, élesztő és ásványi anyagok.


vagy van olyan benne, ami nem kutyának való?


2011. máj. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,gyakorlatilag minden összetevő.A kutyának nincs szüksége ennyi gabonára,a melléktermék pedig a hulladék "beceneve".

Növényi melléktermék pl.a borsóhéjtól kezdve kukoricacsutkáig bármi,a "hús és állati melléktermék"a hulladék hústól kezdve csirketollig bármi lehet.

Állj át mielőbb jobb tápra,ha lehet.Középkategóriás jó táp pl.a Josera,Arion,Brit,Dog Chow stb.

Érdemes webáruházakból rendelni,sokszor olcsóbb,mint a bolti ár.

Ha az anyagiak nem jelentenek akadályt,ott van a szuperprémium kategória,Belcandó,Acana,Orijen,Taste of the Wild stb.

Alapszabály,hogy az összetevők felsorolása ne kezdődjön gabonával,és a táp ne tartalmazzon mellékterméket.

2011. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem megörülni, hogy találtam egy nagyszemes és jó minőségű tápot.... Akkor nem:(. Legalább másfél-2 centis kell legyen a táp, különben egybe lenyeli a kutyám. Most halas proplant eszik, imádja, de rágás nélkül benyeli.., úgyhogy váltani kell. Tettem ezt Dog chow-al(ezt rágta rendesen), na az produkált olyan híg és napi 5-6 szori! székletet, hogy visszaálltam a proplanra. A szuper prémiumot sajnos nem engedhetem meg magamnak. Prémium vagy közepes a nyerő. Ezek figyelembe vételével kérnék szépen tápjavaslatot:) (csirkés kizárva)
2011. máj. 11. 14:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy minek töltik a kutya számára káros anyagokkal az eledelt? Ennyire hülyének nézik az embereket? És oda írják majdnem mindhez, hogy teljes értékű...... A darlingról és pedigree ről nem is beszélve , szétreklámozva közben a legalja tápok.... hihetetlen, és a sok ember büszkén mondja, hogy ezekkel etet!!
2011. máj. 11. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért töltik káros vagy felesleges anyagokkal,mert sokkal olcsóbb,mint a hús és egyéb minőségi alapanyag.

Merném ajánlani a Josera-t,elég jól be szokott válni és árban sem rossz.

2011. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm!
2011. máj. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!