Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%

Most mi is itt a kérdés?

Most azt szidod, akit egy kicsit is érdekel, hogy mit eszik a kutyája?

2011. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rá van írva az összetétele.

Egyébként nagyon sok terméket lehet csak szakboltokban kapni, lásd. pl. fodrászkellékek, vagy egyes bio, gyógyhatású élelmiszerek, minőségibb kozmetikumok, stb.

2011. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szaküzlet a rendes bolt,nem a Tesco.A többi kérdést meg egyszerűen nem értem.Te tudod mit eszel?Nem,csak azt,ami rá van írva.
2011. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért nem lehet megvenni a Tescoban mert az mindenből az átlagost vagy az az alattit árulja. Nem hiszem, hogy olyan sok embernek van erre pénze, hogy megérje a Tesconak.

Amúgy nem tudom neked miért probléma ha valaki megveszi, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy kötelező ezzel etetni a kutyát.

Én biztos, hogy nem fogom megvenni, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy csirkemell árban vegyek kutyatápot, de úgy gondolom ez az én gondom és nem fogom azt szidni aki megteheti.

2011. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
hogyhogy honnan tudnánk, miért jók a minőségi tápok a kutyának? Nem azért mert rá van írva, nyilván. Csak aki egy kicsit is foglalkozik a kutyával, az látja, hogy a minőségi tápoktól fényesedik a szőrük, sokkal kevesebbet esznek, mégis híznak, és pl. az én német juhászom ugyan már 10 éves, mégsem erősödnek az ízületi panaszai. Érdekes, mikor azt a szemetet ette, amit a Tesco-ban stb. lehet kapni, bárhogy keféltem a szőrét csapzott volt, sokkal többet evett, és sokat sántított. Szerinted akkor mégis mi a különbség? :)))
2011. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Aha, csak én még olyan állatos boltot sem találtam ahol lettek volna ilyen itt emlegetett tápok! Egyedüli lehetőségként egy netes oldalt találtam ahonnan kiszállítják! És nem értem mire fel ez a nagy imádat, amikor egy titkárnő 4 óra alatt legépelheti azt a sok hülyeséget ami a leírásban van ti meg elhiszitek és lehet hogy 3X-os árat fizettek ugyan azért a szarért. Miért nem kéritek fel egyszer az ANTSZ-t vagy bármi ilyet hogy hasonlítsa már össze a 100Ft/kg és a 1000ft/kg tápot legyen olyan szíves és ha meggyőző eredményt mutat akkor majd elhiszem - talán. Attól függ ki csinálta a vizsgálatot. Addig meg ti is csak itt bohóckodtok és nem értem miért bíztok meg annyira ezekben a cuccokban ....
2011. máj. 10. 08:28
 7/75 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a tesco nem ért a kutyákhoz, és csak a legolcsóbb sz@rokat tartják, amit nagy tételben meg tudnak rendelni. Mondjuk én halas vagyok, de szoktam szomorkodni a halas pultot nézve, csak száraz tápok (ami ugyan az, mint a kutyáknak a sok gabona, nem is lenne szabad azzal etetni), abból is a legalja minőséget.


Azt, hogy nem ugyan abból van a minőségi táp, onnan lehet tudni, hogy rá van írva, hogy milyen %-ban tartalmaz húst például. Oké, lehet az döglött macska is, ezt senki nem tudja, de még mindig jobb, mint a gabona.


Szerintem az, hogy valaki nem a legrosszabb tescos kaját veszi, hanem tájékozódik és ugyan úgy olcsó, de minőségi cuccot vesz, az nem sznobéria.

2011. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy azokkal lenne bajom akik jobb kaját akarnak adni a kutyájuknak , vagy megtehetik hogy megveszik, felőlem lapátolhatja is kifelé az ablakon a pénzét bárki ha annyi van neki. Hanem hogy tényleg csak azon a webshop-ban láttam ezeket hogy lehet ennek ekkora hitele?...A TESCO-ban úgy tudom hogy a TESCO a polcait adja bérbe, őt nem érdekli hogy mi van rajta, ezért aztán szerintem nem úgy van az a "nagytételben rendelősdi" és azok az emberek is akik prémium tápokkal etetnek, azért maguknak néha csak elmennek TESCO-ba, nem? Mennyivel egyszerűbb lenne nekik ott megvenni? Vagy az már nem ugyan az az érzés? Nem olyan bizsergetően különc? Vagy esetleg nincs is engedélyük ezeknek a tápoknak itt? Hm?
2011. máj. 10. 08:36
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Kommentedre válaszolva:


Nincs kutyám, mégegyszer mondom, hogy halas vagyok, de még én is tudom, hogy például az acana vagy royal channin jónak számít kutyatápokból. Furcsa, mellettünk van egy kis lyuk, állateledel bolt (garázs), mindkét márka ki van téve a "kirakatba" (a garázs elé). Nem hiszem, hogy bárkinek problémát okozhat a beszerzésük.


Komoly minőségellenőrzésen mennek át a boltokba kerülő tápok (még a rosszak is), ellenőrzik, hogy az van-e bennük, mint ami rá van írva. Itt nem az a probléma, hogy nem az van benne, hanem hogy rengetegen nem tudják, hogy minek lenne szabad benne lennie és minek nem.


De amúgy fölösleges ez a vita, az ilyen beszűkült látókörű, összeesküvés elméleteket szövő embereket, mint te, úgysem lehet, és nem is kell meggyőzni. Gyárts otthon biokaját, abban tudod, mi van.

2011. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%

Nekem francia bulldogom van, és onnan tudom, hogy sokkal jobbak a prémium minőségű tápok, mert van összehasonlítási alapom. Korábban valamilyen olcsóbb tápot próbáltam, amitől konkrétan hátonfosta magát és annyi mennyiséget, hogy egy felnőtt ember is megirigyelte volna, ráadásul akkora volt a hasa mint egy lufi (puffadt), míg a prémium minőségű táptól normális a széklete és pont a termetének megfelelő mennyiségű székletet ürít, ráadásul azóta nincs haspuffadása, a szőre fényes, csak vedlési időszakban hullik, a bőre egészséges, és kellő fizikuma lett (megfelelő mennyiségű izmot szedett magára).

Ráadásul nem azért szereztem be fajtiszta kutyát, hogy aztán olcsó szarokkal etessem, ami további egészségügyi problémát generál és hurcibálhatom állatorvoshoz súlyos ezresekért.

Egyszóval szeretem a kutyám és törődök vele, felelősséget vállaltam érte, így többek között nem "moslékoltatom".

2011. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!