Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vadulnak meg az állatok?

Miért vadulnak meg az állatok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 10. 10:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam hogy lesz ilyen kérdés. Az ilyen esetek mindig csak és kizárólag az ember hibájából történnek.
2011. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
igazad van,egyetértek...és ezek után tuti elaltatják a kutyát,talán figyelni kéne a gyerekre.egy 6 éves gyerek túl hirtelen mozdulatokat tesz,ami kiválthat egy labilisabb kutyából agressziót...
2011. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel én is láttam a tévében ezt. Az emberek annyi hülyeséget írtak az sms- csíkra, ilyesmiket hogy kiszámíthatatlanok ( figyelni kell a jelzéseikre és akkor rögtön ki lehet találni, mire készülnek) meg hogy a kan kutya mindig is veszélyforrás volt az emberekre. Nem értenek hozzá de ítélkeznek. Már most gondolom hogy mi lesz nálunk a sétáknál, mert nekem egy erősen német juhász fajtajellegű keverékem van, de már a múlt kori kutyatámadás hírére húzódtak át az utca másik oldalára, meg pampognak, hogy az ilyen kutyát nem is lehetne sétáltatni, meg le kéne lövetni
2011. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Az állat ugyanúgy lehet idegbeteg mint az ember.Az egy marhaság hogy kezelni kell aztán nem lehet baj.A tegnapi kutya totálisan idegbeteg ezért hiába ismerte az áldozatot ez semmit nem jelent, mert megbolondult.Az élőlény nem programozható mint egy gép!
2011. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
a kutyának alapból nem kéne "labilis"-nak lennie.
2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%

Kedes előző, talán közölhetnéd mi volt az a hiba! Ugyanis piszok nagy állatvédő duma ez, hogy mindíg az ember a hibás, csak nem így van!

Ez két fős játszma, bár az ember neveli a kutyát, tökéletes befolyása soha nincs. Egyszer pl a kutyám úgy harapott meg, hogy -mint utólag kiderül- valami darázs pont rosszkor csíphette meg, és relfelxből odakapott, az én kezemet találta el. Kötve hiszem, hogy én voltam a hibás...

2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%

te azt honnan tudod hogy megbolondult? te vagy a ggazdája??


életedben nem láttad még azt a kutyát, de neked már rögtön kész véleményed van arról hogy idegbeteg

2011. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha a kutyának rossz emlékei vannak,és ez miatt labilissá válik,esetleg bántották kiskorában.elég egy rossz mozdulat,amiről eszébe jut valami rossz dolog és megtörténik a baj.de a gazdának ismernie kell a kutyáját,ha tudja ,h nem megbízható nem engedi ki hozzá a gyereket,pláne nem felügyelet nélkül...
2011. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:42


a te példádra természetesen nem vonatkozik, mivel nem marcangolt halálra a kutyád. Megharapott -reflexből- de aztán leállította magát.


a másik megölt egy kisgyereket. Van azért különbség. a Te kutyád nyílván nem tette volna meg ezt - vagy bárki más normálisan nevelt kutyája) mert nyilván foglalkozol vele. Ezen a kutyán eddig soha életében nem volt póráz, soha nem szocializálták és ebben ki a hibás? az ember

2011. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
következtetésem: az ember a hibás, vagy így vagy úgy, de akkor is.
2011. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!